«Школи супервайзера СУЯ» для керівників структурних підрозділів/процесів НФаУ

«Школи супервайзера СУЯ»  для керівників структурних підрозділів/процесів НФаУ09 жовтня 2019 р. Перше заняття  «Школи супервайзера СУЯ» для керівників «Школи супервайзера СУЯ»  для керівників структурних підрозділів/процесів НФаУструктурних підрозділів/процесів НФаУ відкрив перший проректор з НПР, представник керівництва з якості Федосов А. І. та презентував стратегічні напрямки діяльності НФаУ й задачі на 2019/2020 н.р.

Тренінговий блок розробки програми дій відповідно до Стратегічного плану НФаУ на 2019-2025 рр. та кореляцію планів роботи структурних підрозділів на 2019/2020 н.р. відповідно до окреслених задач представили головний аудитор Лебединець В. О. та начальник відділу управління якістю Назарко О. І.

«Школи супервайзера СУЯ»  для керівників структурних підрозділів/процесів НФаУ10 грудня 2019 р. пройшло об’єднане засідання «Школи супервайзера СУЯ» для керівників структурних підрозділів/процесів та «Наради-семінар з якості» для завідувачів кафедр НФаУ, на якому генеральний директор «АРТ-БІЗНЕС«Школи супервайзера СУЯ»  для керівників структурних підрозділів/процесів НФаУ ЛТД»

Пилипенко В. П. презентував підготовку «дорожньої» карти заходів щодо впровадження екологічних аспектів та енергетичних засад для створення ефективної системи управління якістю зазначених процесів.

«Школи супервайзера СУЯ»  для керівників структурних підрозділів/процесів НФаУ12 лютого 2020 р. пройшло планове заняття «Школи супервайзера СУЯ» для керівників структурних підрозділів/процесів. Перший проректор з НПР, представник керівництва з питань функціонування інтегрованої системи управління доц. Федосов А. І. у своїй доповіді підкреслив важливість етапу планування для забезпечення ефективного функціонування системи управління університетом та наголосив на необхідності приведення системи планування до процесної структури СУЯ.

Провідний соціолог відділу управління якістю Овакімян О. С. презентувала результати аналізу досягнення«Школи супервайзера СУЯ»  для керівників структурних підрозділів/процесів НФаУцілей НФаУ за І півріччя 2019/2020 н.р. та окреслила завдання для керівників процесів на наступне півріччя.

Головний аудитор НФаУ проф. Лебединець В. О. доповів про актуальність та етапи створення інтегрованої системи управління, яка складається з систем управління якістю, екологічного та енергетичного управління  відповідно до вимог стандартів ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 та ISO 50001:2018.

«Школи супервайзера СУЯ»  для керівників структурних підрозділів/процесів НФаУ18 травня 2020 р. відбулося планове заняття «Школи супервайзера СУЯ» для керівників структурних підрозділів/процесів у дистанційній формі на платформі Zoom.

Засідання розпочав перший проректор з НПР, представник керівництва з функціонування інтегрованої системи управління якістю Федосов А. І. У виступі Андрій Федосов доповів про стан впровадження системи екологічного та енергетичного менеджменту у Національному фармацевтичному університеті відповідно до вимог стандартів ISO 14001:2015 та ISO 50001:2018.

Помічник ректора з якості та сертифікації Назарко О. І. висвітлила особливості проведення Наглядового аудиту НФаУ у 2020 р. на відповідність до вимог стандарту ISO 9001:2015.

Під час проведення Школи супервайзера акцентовано увагу керівників структурних підрозділів/процесів на аналізі ризиків щодо забезпечення функціонування процесів в умовах загальнонаціонального карантину, який спричинено COVID-19.