Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.001

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.001 Національного фармацевтичного університету МОЗ України, утворена наказом МОН України від 18.08.2020 р.  № 1064 у складі:

Голова ради:

1. Баранова Інна Іванівна, завідувачка кафедри товарознавства Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Рецензенти:

1. Ярних Тетяна Григорівна, завідувачка кафедри технології ліків Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Половко Наталя Петрівна, професор кафедри аптечної технології ліків Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Опоненти:

1. Полова Жанна Миколаївна, завідувачка кафедри аптечної та промислової технології ліків Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, доктор фармацевтичних наук, доцент.
  2. Струс Оксана Євгенівна, доцент кафедри технології ліків і біофармації Львівського національного медичного університету ЛНМУ ім. Данила Галицького, кандидат фармацевтичних наук, доцент.

Прийняття до розгляду дисертації Кацая Олексія Григоровича

Дата прийняття: 25.08.2020 р.

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.001 Національного фармацевтичного університету МОЗ України прийняла до розгляду дисертацію вченого (Scientist) компанії BioNTech SE Кацая Олексія Григоровича на тему: «Розробка технології отримання ліпосомальної форми цитохрому С для лікування офтальмологічних захворювань».

Науковий керівник: завідувачка кафедри заводської технології ліків Національного фармацевтичного університету МОЗ України, доктор фармацевтичних наук, професор Рубан Олена Анатоліївна.

Анотація дисертації

Захист дисертаційної роботи Кацая Олексія Григоровича

30.09.2020 р. 0 1000 конференц-зал, вул. Пушкінська, 53

Захист дисертаційної роботи на здобуття ступеня доктора філософії вченого (Scientist) компанії BioNTech SE Кацая Олексія Григоровича на тему: «Розробка технології отримання ліпосомальної форми цитохрому С для лікування офтальмологічних захворювань» 226 «Фармація».

Відеозапис захисту

Фонограма захисту

Контакти – councils@nuph.edu.ua

На підставі Наказу Міністерства освіти і науки України 09.02.2021 № 157,
Рішення Вченої ради НФаУ 24.02.2021 та 09.06.2021 (у зв’язку з уточнюючими
обставинами) видати диплом доктора філософії Кацаю Олексію Григоровичу.