Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.002

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.002 Національного фармацевтичного університету МОЗ України, утворена наказом МОН України від 18.08.2020 р.  № 1064 у складі:

Голова ради:

1. Євтушенко Олена Миколаївна, професор кафедри фармацевтичного маркетингу та менеджменту Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Рецензенти:

1. Слободянюк Микола Миколайович, професор кафедри фармацевтичного маркетингу та менеджменту Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Волкова Аліна Вікторівна, завідувач кафедри соціальної фармації Національного фармацевтичного університету, кандидат фармацевтичних наук, доцент.

Опоненти:

1. Мнушко Зоя Миколаївна, професор кафедри менеджменту і економіки у сімейній медицині Харківської медичної академії післядипломної освіти, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Косяченко Костянтин Леонідович, завідувач кафедри організації та економіки фармації Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, доктор фармацевтичних наук, професор.

Прийняття до розгляду дисертації Куриленко Юлії Євгенівни

Дата прийняття: 25.08.2020 р.

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.002 Національного фармацевтичного університету МОЗ України прийняла до розгляду дисертацію аспіранта кафедри організації та економіки фармації Національного фармацевтичного університету МОЗ України Куриленко Юлії Євгенівни на тему: «Науково-методичні підходи до оцінки технологій охорони здоров’я з фармацевтичної допомоги хворим на серцево-судинні захворювання».

Науковий керівник: завідувачка кафедри організації та економіки фармації Національного фармацевтичного університету МОЗ України, доктор фармацевтичних наук, професор Немченко Алла Семенівна.

Анотація дисертації

Захист дисертаційної роботи Куриленко Юлії Євгенівни

28.09.2020 р. 0 12-00 конференц-зал, вул. Пушкінська, 53

Захист дисертаційної роботи на здобуття ступеня доктора філософії аспіранта кафедри організації та економіки фармації Національного фармацевтичного університету МОЗ України Куриленко Юлії Євгенівни на тему: «Науково-методичні підходи до оцінки технологій охорони здоров’я з фармацевтичної допомоги хворим на серцево-судинні захворювання» 226 «Фармація».

Контакти – councils@nuph.edu.ua

На підставі Наказу Міністерства освіти і науки України 09.02.2021 № 157,
Рішення Вченої ради НФаУ 24.02.2021 та 09.06.2021 (у зв’язку з уточнюючими
обставинами) видати диплом доктора філософії Куриленко Юлії Євгенівні.