Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.003

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.003 Національного фармацевтичного університету МОЗ України, утворена наказом МОН України від 18.08.2020 р.  № 1064 у складі:

Голова ради:

1. Гонтова Тетяна Миколаївна, завідувачка кафедри ботаніки Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Рецензенти:

1. Ленчик Лариса Володимирівна, професор кафедри хімії природних сполук і нутриціології Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Криворучко Олена Вікторівна, професор кафедри фармакогнозії Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Опоненти:

1. Марчишин Світлана Михайлівна, завідувачка кафедри фармакогнозії з медичною ботанікою Тернопільського національного медичного університету імені І.Я. Горбачевського, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Федченкова Юлія Анатоліївна, професор кафедри хімії та фармації Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, доктор фармацевтичних наук, доцент.

Прийняття до розгляду дисертації Кузнецової Марини Миколаївни

Дата прийняття: 25.08.2020 р.

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.003 Національного фармацевтичного університету МОЗ України прийняла до розгляду дисертацію старшого лаборанта кафедри хімії природних сполук і нутриціології Національного фармацевтичного університету МОЗ України Кузнецової Марини Миколаївни на тему: «Фармакогностичне вивчення капусти білоголової (Brassica oleracea L. convar. capitata (L.) Alef. var. alba DC)».

Науковий керівник: професор кафедри хімії природних сполук і нутриціології Національного фармацевтичного університету МОЗ України, доктор фармацевтичних наук, Журавель Ірина Олександрівна.

Анотація дисертації

Захист дисертаційної роботи Кузнецової Марини Миколаївни

28.09.2020 р. 0 10-00 конференц-зал, вул. Пушкінська, 53

Захист дисертаційної роботи на здобуття ступеня доктора філософії старшого лаборанта кафедри хімії природних сполук і нутриціології Національного фармацевтичного університету МОЗ України Кузнецової Марини Миколаївни на тему: «Фармакогностичне вивчення капусти білоголової (Brassica oleracea L. convar. capitata (L.) Alef. var. alba DC)» 226 «Фармація».

Контакти – councils@nuph.edu.ua

На підставі Наказу Міністерства освіти і науки України 09.02.2021 № 157,