Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.005

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.005 Національного фармацевтичного університету МОЗ України, утворена наказом МОН України від 21.10.2020 р.  № 1287 у складі:

Голова ради:

1. Кисличенко Вікторія Сергіївна, завідувачка кафедри хімії природних сполук і нутриціології Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Рецензенти:

1. Гонтова Тетяна Миколаївна, завідувачка кафедри ботаніки Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Ільїна Тетяна Василівна, професор кафедри фармакогнозії Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Опоненти:

1. Карпюк Уляна Володимирівна, доцент кафедри фармакогнозії та ботаніки Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, доктор фармацевтичних наук, доцент.
  2. Грицик Андрій Романович, завідувач кафедри фармації Івано-Франківського національного медичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Прийняття до розгляду дисертації Кречун Анастасії Вадимівни

Дата прийняття: 22.12.2020 р.

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.005 Національного фармацевтичного університету МОЗ України прийняла до розгляду дисертацію хіміка ПАТ “Хімфарм завод “Червона зірка”, аспіранта кафедри фармакогнозії Національного фармацевтичного університету МОЗ України Кречун Анастасії Вадимівни на тему: «Вивчення біологічно активних речовин півників угорських та розробка субстанцій на їх основі».

Наукові керівники: професор кафедри фармакогнозії Національного фармацевтичного університету МОЗ України, доктор фармацевтичних наук, професор Ковальов Володимир Миколайович та асистент кафедри ботаніки Національного фармацевтичного університету МОЗ України, кандидат фармацевтичних наук Михайленко Ольга Олександрівна.

Анотація дисертації

Захист дисертаційної роботи Кречун Анастасії Вадимівни

10.02.2021 р. 0 10-00 конференц-зал, вул. Пушкінська, 53

Захист дисертаційної роботи на здобуття ступеня доктора філософії хіміка ПАТ “Хімфарм завод “Червона зірка” Кречун Анастасії Вадимівни на тему: «Вивчення біологічно активних речовин півників угорських та розробка субстанцій на їх основі», спеціальність 226 «Фармація».

Відеозапис захисту

Фонограма захисту