Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.006

У зв’язку з епідеміологічним станом та запровадженим карантином засідання спеціалізованої вченої ради буде проводитись у форматі відеоконференції в режимі реального часу.

У разі виникнення бажання відвідати захист – звертатися до відповідальної із забезпечення діяльності разових спеціалізованих вчених рад Національного фармацевтичного університету, д.фарм.н., доцента Бурди Надії Євгеніївни за наведеними нижче контактами.

Контакти – councils@nuph.edu.ua

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.006 Національного фармацевтичного університету МОЗ України, утворена наказом МОН України від 19.02.2021 р.  № 237 у складі:

Голова ради:

1. Половко Наталя Петрівна, професорка кафедри аптечної технології ліків Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Рецензенти:

1. Вишневська Лілія Іванівна, завідувачка кафедри аптечної технології ліків Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Баранова Інна Іванівна, завідувачка кафедри товарознавства Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Опоненти:

1. Шматенко Олександр Петрович, начальник кафедри військової фармації Української військово-медичної академії, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Полова Жанна Миколаївна, завідувачка кафедри аптечної та промислової технології ліків Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, доктор фармацевтичних наук, професор.

Прийняття до розгляду дисертації Іванюк Олени Ігорівни

Дата прийняття: 10.03.2021 р.

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.006 Національного фармацевтичного університету МОЗ України прийняла до розгляду дисертацію асистента кафедри технології ліків Національного фармацевтичного університету Іванюк Олени Ігорівни на тему: «Розробка складу та технології гелю вагінального з ресвератролом та кислотою гіалуроновою».

Науковий керівник: завідувачка кафедри технології ліків Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор Ярних Тетяна Григорівна.

Анотація дисертації

Захист дисертаційної роботи Іванюк Олени Ігорівни

15.04.2021 р. 0 10-00 конференц-зал, вул. Пушкінська, 53

Захист дисертаційної роботи на здобуття ступеня доктора філософії асистента кафедри технології ліків Національного фармацевтичного університету Іванюк Олени Ігорівни на тему: «Розробка складу та технології гелю вагінального з ресвератролом та кислотою гіалуроновою», спеціальність 226 «Фармація».

Відеозапис захисту

Фонограма захисту