Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.007

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.007 Національного фармацевтичного університету МОЗ України, утворена наказом МОН України від 19.02.2021 р.  № 237 у складі:

Голова ради:

1. Баранова Інна Іванівна, завідувачка кафедри товарознавства Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Рецензенти:

1. Ярних Тетяна Григорівна, завідувачка кафедри технології ліків Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Половко Наталя Петрівна, професорка кафедри аптечної технології ліків Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Опоненти:

1. Полова Жанна Миколаївна, завідувачка кафедри аптечної та промислової технології ліків Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Кустова Світлана Петрівна, завідувачка сектору технології лікарських форм Державної установи «Інститут проблем ендокринної патології ім. В. Я. Данилевського НАМН України», кандидат фармацевтичних наук, старший науковий співробітник.

Прийняття до розгляду дисертації Орленка Дмитра Сергійовича

Дата прийняття: 05.03.2021 р.

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.007 Національного фармацевтичного університету МОЗ України прийняла до розгляду дисертацію фахівця з маркетингу відділу аналізу та маркетингу ТОВ «Фармацевтична компанія «Здоров’я» Орленка Дмитра Сергійовича на тему: «Розробка складу та технології комбінованого стоматологічного гелю для лікування інфекційно-запальних захворювань порожнини рота».

Науковий керівник: професор кафедри промислової фармації та економіки Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор Яковенко Володимир Костянтинович.

Анотація дисертації

Захист дисертаційної роботи Орленка Дмитра Сергійовича

09.04.2021 р. 0 13-00 конференц-зал, вул. Пушкінська, 53

Захист дисертаційної роботи на здобуття ступеня доктора філософії фахівця з маркетингу відділу аналізу та маркетингу ТОВ «Фармацевтична компанія «Здоров’я» Орленка Дмитра Сергійовичана тему: «Розробка складу та технології комбінованого стоматологічного гелю для лікування інфекційно-запальних захворювань порожнини рота», спеціальність 226 «Фармація».

Відеозапис захисту

Фонограма захисту