Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.009

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.009 Національного фармацевтичного університету МОЗ України, утворена наказом МОН України від 19.02.2021 р.  № 237 у складі:

Голова ради:

1. Пестун Ірина Володимирівна, професорка кафедри фармацевтичного маркетингу та менеджменту Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Рецензенти:

1. Панфілова Ганна Леонідівна, професорка кафедри організації та економіки фармації Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Посилкіна Ольга Вікторівна, професорка кафедри управління, економіки та забезпечення якості у фармації Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Опоненти:

1. Косяченко Костянтин Леонідович, завідувач кафедри організації та економіки фармації Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Унгурян Ліана Михайлівна, завідувачка кафедри організації та економіки фармації Одеського національного медичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Прийняття до розгляду дисертації Прокопенка Олексія Сергійовича

Дата прийняття: 05.03.2021 р.

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.009 Національного фармацевтичного університету МОЗ України прийняла до розгляду дисертацію асистента кафедри соціальної фармації Національного фармацевтичного університету Прокопенка Олексія Сергійовича на тему: «Соціально-економічні підходи до оптимізації лікарського забезпечення хворих на хворобу Паркінсона».

Науковий керівник: ректор, професорка кафедри соціальної фармації Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор Котвіцька Алла Анатоліївна.

Анотація дисертації

Захист дисертаційної роботи Прокопенка Олексія Сергійовича

09.04.2021 р. 0 10-00 конференц-зал, вул. Пушкінська, 53

Захист дисертаційної роботи на здобуття ступеня доктора філософії асистента кафедри соціальної фармації Національного фармацевтичного університету Прокопенка Олексія Сергійовича на тему: «Соціально-економічні підходи до оптимізації лікарського забезпечення хворих на хворобу Паркінсона», спеціальність 226 «Фармація».

Відеозапис захисту

Фонограма захисту