Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.010

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.010 Національного фармацевтичного університету МОЗ України, утворена наказом МОН України від 19.02.2021 р.  № 237 у складі:

Голова ради:

1. Гонтова Тетяна Миколаївна, завідувачка кафедри ботаніки Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Рецензенти:

1. Журавель Ірина Олександрівна, професорка кафедри хімії природних сполук і нутриціології Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Михайленко Ольга Олександрівна, асистентка кафедри ботаніки Національного фармацевтичного університету, кандидат фармацевтичних наук.

Опоненти:

1. Федченкова Юлія Анатоліївна, професорка кафедри хімії та фармації Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Карпюк Уляна Володимирівна, професорка кафедри фармакогнозії та ботаніки Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, доктор фармацевтичних наук, доцент.

Прийняття до розгляду дисертації Шиморової Юлії Євгеніївни

Дата прийняття: 04.03.2021 р.

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.010 Національного фармацевтичного університету МОЗ України прийняла до розгляду дисертацію медичного представника ТОВ «Мегаком» Шиморової Юлії Євгеніївни на тему: «Фармакогностичне вивчення пастернаку посівного (Pastinaca sativa L.)».

Науковий керівник: завідувачка кафедри хімії природних сполук і нутриціології Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор Кисличенко Вікторія Сергіївна.

Анотація дисертації

Захист дисертаційної роботи Шиморової Юлії Євгеніївни

07.04.2021 р. 0 10-00 конференц-зал, вул. Пушкінська, 53

Захист дисертаційної роботи на здобуття ступеня доктора філософії медичного представника ТОВ «Мегаком» Шиморової Юлії Євгеніївни на тему: «Фармакогностичне вивчення пастернаку посівного (Pastinaca sativa L.), спеціальність 226 «Фармація».

Відеозапис захисту

Фонограма захисту