Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.012

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.012 Національного фармацевтичного університету МОЗ України, утворена наказом МОН України від 03.03.2021 р.  № 280 у складі:

Голова ради:

1. Кисличенко Вікторія Сергіївна, завідувачка кафедри хімії природних сполук і нутриціології Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Рецензенти:

1. Євтіфєєва Ольга Анатоліївна, професорка кафедри фармацевтичної хімії Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Хохлова Катерина Олександрівна, доцентка кафедри аптечної технології ліків Національного фармацевтичного університету, кандидат фармацевтичних наук, доцент.

Опоненти:

1. Васюк Світлана Олександрівна, завідувачка кафедри аналітичної хімії Запорізького державного медичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Воловик Наталя Валеріївна, заступник начальника відділу валідації та стандартизації зразків державного підприємства «Український науковий фармакопейний центр якості лікарських засобів», кандидат фармацевтичних наук.

Прийняття до розгляду дисертації Безрука Івана Володимировича

Дата прийняття: 04.03.2021 р.

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.012 Національного фармацевтичного університету МОЗ України прийняла до розгляду дисертацію аспіранта кафедри фармацевтичної хімії Національного фармацевтичного університету Безрука Івана Володимировича на тему: «Експериментальне обґрунтування підходів та стандартизація препаратів плюща звичайного».

Науковий керівник: завідувачка кафедри фармацевтичної хімії Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор Георгіянц Вікторія Акопівна.

Анотація дисертації

Захист дисертаційної роботи Безрука Івана Володимировича

06.04.2021 р. 0 10-00 конференц-зал, вул. Пушкінська, 53

Захист дисертаційної роботи на здобуття ступеня доктора філософії аспірантакафедри фармацевтичної хімії Національного фармацевтичного університетуБезрука Івана Володимировича на тему: «Експериментальне обґрунтування підходів та стандартизація препаратів плюща звичайного», спеціальність 226 «Фармація, промислова фармація».

Відеозапис захисту

Фонограма захисту