Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.013

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.013 Національного фармацевтичного університету МОЗ України, утворена наказом МОН України від 03.03.2021 р.  № 280 у складі:

Голова ради:

1. Баранова Інна Іванівна, завідувачка кафедри товарознавства Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Рецензенти:

1. Коваленко Світлана Миколаївна, завідувачка кафедри управління, економіки та забезпечення якості у фармації Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Ковалевська Інна В’ячеславівна, доцентка кафедри заводської технології ліків Національного фармацевтичного університету, кандидат фармацевтичних наук, доцент.

Опоненти:

1. Шматенко Олександр Петрович, начальник кафедри військової фармації Української військово-медичної академії, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Краснопольський Юрій Михайлович, професор кафедри біотехнології, біофізики та аналітичної хімії Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», доктор фармацевтичних наук, доцент.

Прийняття до розгляду дисертації Карпенко Ірини Анатоліївни

Дата прийняття: 10.03.2021 р.

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.013 Національного фармацевтичного університету МОЗ України прийняла до розгляду дисертацію асистента кафедри соціальної медицини та організації охорони здоров’я Вінницького національного медичного університету Карпенко Ірини Анатоліївни на тему: «Розробка складу та технології  назального гелю з екстрактом солодкового кореня та ефірними оліями».

Науковий керівник: професорка кафедри технології ліків Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор Рухмакова Ольга Анатоліївна.

Анотація дисертації

Захист дисертаційної роботи Карпенко Ірини Анатоліївни

15.04.2021 р. 0 13-00 конференц-зал, вул. Пушкінська, 53

Захист дисертаційної роботи на здобуття ступеня доктора філософії асистента кафедри соціальної медицини та організації охорони здоров’я Вінницького національного медичного університету Карпенко Ірини Анатоліївни на тему: «Розробка складу та технології  назального гелю з екстрактом солодкового кореня та ефірними оліями», спеціальність 226 «Фармація».

Відеозапис захисту

Фонограма захисту