Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.015

У зв’язку з епідеміологічним станом та запровадженим карантином засідання спеціалізованої вченої ради буде проводитись у форматі відеоконференції в режимі реального часу.

У разі виникнення бажання відвідати захист – звертатися до відповідальної із забезпечення діяльності разових спеціалізованих вчених рад Національного фармацевтичного університету, д.фарм.н., доцента Бурди Надії Євгеніївни за наведеними нижче контактами.

Контакти – councils@nuph.edu.ua

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.015 Національного фармацевтичного університету МОЗ України, утворена наказом МОН України від 03.03.2021 р.  № 280 у складі:

Голова ради:

1. Гладух Євгеній Володимирович, професор кафедри технологій фармацевтичних препаратів Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Рецензенти:

1. Шпичак Олег Сергійович, завідувач кафедри промислової фармації та економіки Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Ковалевська Інна В’ячеславівна, доцентка кафедри заводської технології ліків Національного фармацевтичного університету, кандидат фармацевтичних наук, доцент.

Опоненти:

1. Полова Жанна Миколаївна, завідувачка кафедри аптечної та промислової технології ліків Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Краснопольський Юрій Михайлович, професор кафедри біотехнології, біофізики та аналітичної хімії Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», доктор фармацевтичних наук, доцент.

Прийняття до розгляду дисертації Безкровної Катерини Сергіївни

Дата прийняття: 10.03.2021 р.

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.015 Національного фармацевтичного університету МОЗ України прийняла до розгляду дисертацію асистента кафедри загальної фармації та безпеки ліків Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації Національного фармацевтичного університету Безкровної Катерини Сергіївни на тему: «Розробка складу, технології та дослідження таблеток на основі родовика екстракту».

Науковий керівник: завідувачка кафедри загальної фармації та безпеки ліків Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор Шульга Людмила Іванівна.

Анотація дисертації

Захист дисертаційної роботи Безкровної Катерини Сергіївни

16.04.2021 р. 0 13-00 конференц-зал, вул. Пушкінська, 53

Захист дисертаційної роботи на здобуття ступеня доктора філософії асистента кафедри загальної фармації та безпеки ліків Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації Національного фармацевтичного університету Безкровної Катерини Сергіївни на тему: «Розробка складу, технології та дослідження таблеток на основі родовика екстракту», спеціальність 226 «Фармація».

Відеозапис захисту

Фонограма захисту