Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.016

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.016 Національного фармацевтичного університету МОЗ України, утворена наказом МОН України від 03.03.2021 р.  № 280 у складі:

Голова ради:

1. Здорик Олександр Анатолійович, доцент кафедри якості, стандартизації та сертифікації ліків Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, доцент.

Рецензенти:

1. Євтіфєєва Ольга Анатоліївна, професорка кафедри фармацевтичної хімії Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Кухтенко Олександр Сергійович, завідувач кафедри технологій фармацевтичних препаратів Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, доцент.

Опоненти:

1. Каплаушенко Андрій Григорович, завідувач кафедри фізколоїдної хімії Запорізького державного медичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Назарова Олена Сергіївна, начальник відділу фармацевтичної розробки Акціонерного товариства «БІОЛІК», кандидат фармацевтичних наук, старший науковий співробітник.

Прийняття до розгляду дисертації Петруса Василя Васильовича

Дата прийняття: 04.03.2021 р.

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.016 Національного фармацевтичного університету МОЗ України прийняла до розгляду дисертацію менеджера (управителя) по питанням регіонального розвитку компанії Софарма Петруса Василя Васильовича на тему: «Організація трансферу аналітичної методики на фармацевтичному підприємстві».

Науковий керівник: заступник директора з наукової роботи Державного підприємства «Український науковий фармакопейний центр якості лікарських засобів», доктор фармацевтичних наук, старший науковий співробітник Леонтьєв Дмитро Анатолійович.

Анотація дисертації

Захист дисертаційної роботи Петруса Василя Васильовича

06.04.2021 р. 0 13-00 конференц-зал, вул. Пушкінська, 53

Захист дисертаційної роботи на здобуття ступеня доктора філософії менеджера (управителя) по питанням регіонального розвитку компанії Софарма Петруса Василя Васильовича на тему: «Організація трансферу аналітичної методики на фармацевтичному підприємстві», спеціальність 226 «Фармація».

Відеозапис захисту

Фонограма захисту