Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.018

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.018 Національного фармацевтичного університету МОЗ України, утворена наказом МОН України від 30.04.2021 р.  № 494 у складі:

Голова ради:

1. Гладух Євгеній  Володимирович, професор кафедри технологій фармацевтичних препаратів Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Рецензенти:

1. Рубан Олена Анатоліївна, завідувачка кафедри заводської технології ліків Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Ярних Тетяна Григорівна, завідувачка кафедри технології ліків Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Опоненти:

1. Гризодуб Олександр  Іванович, директор Державного підприємства “Український науковий фармакопейний центр якості лікарських засобів”,  доктор хімічних наук, професор.
  2. Кучеренко Людмила Іванівна, завідувачка кафедри фармацевтичної хімії Запорізького державного медичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Прийняття до розгляду дисертації Бобокала Сергія Вікторовича

Дата прийняття: 12.05.2021 р.

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.018 Національного фармацевтичного університету МОЗ України прийняла до розгляду дисертацію Бобокала Сергія Вікторовича асистента кафедри косметології і аромології Національного фармацевтичного університету на тему: «Розробка складу і стандартизація технології рідких оральних та  ін’єкційних розчинів на основі дигідрокверцетину».

Науковий керівник: професорка кафедри фармацевтичних дисциплін Ужгородського національного університету, доктор фармацевтичних наук, професор Алмакаєва Людмила Григорівна.

Анотація дисертації

Захист дисертаційної роботи Бобокала Сергія Вікторовича

17.06.2021 р. 0 10-00 конференц-зал, вул. Пушкінська, 53

Захист дисертаційної роботи на здобуття ступеня доктора філософії асистента кафедри косметології і аромології Національного фармацевтичного університету Бобокала Сергія Вікторовича на тему: «Розробка складу і стандартизація технології рідких оральних та ін’єкційних розчинів на основі дигідрокверцетину», спеціальність 226 «Фармація».

Контакти – councils@nuph.edu.ua

Відеозапис захисту