Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.021

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.021 Національного фармацевтичного університету МОЗ України, утворена наказом МОН України від 30.04.2021 р.  № 494 у складі:

Голова ради:

1. Гонтова Тетяна Миколаївна, завідувачка кафедри ботаніки Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Рецензенти:

1. Ленчик Лариса Володимирівна, професорка кафедри хімії природних сполук і нутриціології Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Бородіна Наталія Валеріївна, доцент кафедри фармакогнозії Національного фармацевтичного університету, кандидат фармацевтичних наук, доцент.

Опоненти:

1. Грицик Андрій Романович, завідувач кафедри фармації Івано-Франківського національного медичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Одинцова Віра Миколаївна, професорка кафедри фармакогнозії, фармакології та ботаніки Запорізького державного медичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Прийняття до розгляду дисертації Маркіна Олександра Миколайовича

Дата прийняття: 06.05.2021 р.

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.021 Національного фармацевтичного університету МОЗ України прийняла до розгляду дисертацію Маркіна Олександра Миколайовича керівника з якості клінічних досліджень фармацевтичної компанії Арженкс (Argenx BV) на тему: «Вивчення біологічно активних речовин горобини звичайної та розробка субстанцій на їх основі».

Науковий керівник: професорка кафедри фармакогнозії Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор Криворучко Олена Вікторівна.

Анотація дисертація

Захист дисертаційної роботи Маркіна Олександра Миколайовича

18.06.2021 р. 0 13-00 конференц-зал, вул. Пушкінська, 53

Захист дисертаційної роботи на здобуття ступеня доктора філософії керівника з якості клінічних досліджень фармацевтичної компанії Арженкс (Argenx BV) Маркіна Олександра Миколайовича на тему: «Вивчення біологічно активних речовин горобини звичайної та розробка субстанцій на їх основі», спеціальність 226 «Фармація».

Відеозапис захисту

Фонограма захисту