Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.022

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.022 Національного фармацевтичного університету МОЗ України, утворена наказом МОН України від 30.04.2021 р.  № 494 у складі:

Голова ради:

1. Гонтова Тетяна Миколаївна, завідувачка кафедри ботаніки Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Рецензенти:

1. Криворучко Олена Вікторівна, професорка кафедри фармакогнозії Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Ленчик Лариса Володимирівна, професорка кафедри хімії природних сполук і нутриціології Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Опоненти:

1. Грицик Андрій Романович, завідувач кафедри фармації Івано-Франківського національного медичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Одинцова Віра Миколаївна, професорка кафедри фармакогнозії, фармакології та ботаніки Запорізького державного медичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Прийняття до розгляду дисертації Миги Михайла Мирославовича

Дата прийняття: 06.05.2021 р.

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.022 Національного фармацевтичного університету МОЗ України прийняла до розгляду дисертацію Миги Михайла Мирославовича фахівця відділу з просування медичних препаратів серцево-судинного напрямку ТОВ «Серв’є Україна» на тему: «Фармакогностичне вивчення деяких видів роду Шавлія (Salvia L.) флори України для створення нових лікарських засобів».

Науковий керівник: завідувач кафедри фармакогнозії Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор Кошовий Олег Миколайович.

Анотація дисертація

Захист дисертаційної роботи Миги Михайла Мирославовича

18.06.2021 р. 0 10-00 конференц-зал, вул. Пушкінська, 53

Захист дисертаційної роботи на здобуття ступеня доктора філософії фахівця відділу з просування медичних препаратів серцево-судинного напрямку ТОВ “Серв’є Україна” Миги Михайла Мирославовича на тему: «Фармакогностичне вивчення деяких видів роду Шавлія (Salvia L.) флори України для створення нових лікарських засобів», спеціальність 226 «Фармація».

Відеозапис захисту

Фонограма захисту