Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.023

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.023 Національного фармацевтичного університету МОЗ України, утворена наказом МОН України від 30.04.2021 р.  № 494 у складі:

Голова ради:

1. Цубанова Наталя Анатоліївна, професорка кафедри клінічної фармакології Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Рецензенти:

1. Бутко Ярослава Олександрівна, професорка кафедри фармакології та фармакотерапії Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Ткачова Оксана Віталіївна, професорка кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Опоненти:

1. Єрмоленко Тамара Іванівна, завідувачка кафедри фармакології та медичної рецептури Харківського національного медичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Гордієнко Анатолій Дмитрович, професор кафедри органічного синтезу і нанотехнологій Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», доктор фармацевтичних наук, професор.

Прийняття до розгляду дисертації Мірзалієва Мірзахана Темірлановича

Дата прийняття: 06.05.2021 р.

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.023 Національного фармацевтичного університету МОЗ України прийняла до розгляду дисертацію Мірзалієва Мірзахана Темірлановича, який тимчасово не працює, на тему: «Експериментальне дослідження ефективності екстракту капусти городньої (Brassica oleracea L.) при виразкових ураженнях шлунка».

Науковий керівник: завідувачка кафедри нормальної та патологічної фізіології Національного фармацевтичного університету, доктор медичних наук, професор Кононенко Надія Миколаївна.

Анотація дисертації

Захист дисертаційної роботи Мірзалієва Мірзахана Темірлановича

23.06.2021 р. 0 13-00 конференц-зал, вул. Пушкінська, 53

Захист дисертаційної роботи на здобуття ступеня доктора філософії Мірзалієва Мірзахана Темірлановича, який тимчасово не працює, на тему: «Експериментальне дослідження ефективності екстракту капусти городньої (Brassica oleracea L.) при виразкових ураженнях шлунка», спеціальність 226 «Фармація».

Відеозапис захисту

Фонограма захисту