Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.024

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.024 Національного фармацевтичного університету МОЗ України, утворена наказом МОН України від 30.04.2021 р.  № 494 у складі:

Голова ради:

1. Рубан Олена Анатоліївна, завідувачка кафедри заводської технології ліків Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Рецензенти:

1. Ярних Тетяна Григорівна, завідувачка кафедри технології ліків Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Хохленкова Наталя Вікторівна, завідувачка кафедри біотехнології Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Опоненти:

1. Шматенко Олександр Петрович, начальник кафедри військової фармації Української військово-медичної академії, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Краснопольський Юрій Михайлович, професор кафедри біотехнології, біофізики та аналітичної хімії Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», доктор фармацевтичних наук, доцент.

Прийняття до розгляду дисертації Нефьодової Лілії Володимирівни

Дата прийняття: 06.05.2021 р.

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.024 Національного фармацевтичного університету МОЗ України прийняла до розгляду дисертацію Нефьодової Лілії Володимирівни, яка тимчасово не працює, на тему: «Розробка складу та технології назальної композиції для лікування гострого риносинуситу».

Науковий керівник: професорка кафедри менеджменту та публічного адміністрування Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор Сагайдак-Нікітюк Ріта Василівна.

Анотація дисертації

Захист дисертаційної роботи Нефьодової Лілії Володимирівни

24.06.2021 р. 0 10-00 конференц-зал, вул. Пушкінська, 53

Захист дисертаційної роботи на здобуття ступеня доктора філософії Нефьодової Лілії Володимирівни, яка тимчасово не працює, на тему: «Розробка складу та технології назальної композиції для лікування гострого риносинуситу», спеціальність 226 «Фармація».

Відеозапис захисту

Фонограма захисту