Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.025

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.025 Національного фармацевтичного університету МОЗ України, утворена наказом МОН України від 30.04.2021 р.  № 494 у складі:

Голова ради:

1. Гонтова Тетяна Миколаївна, завідувачка кафедри ботаніки Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Рецензенти:

1. Хворост Ольга Павлівна, професорка кафедри хімії природних сполук і нутриціології Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Демешко Ольга Володимирівна, доцент кафедри фармакогнозії Національного фармацевтичного університету, кандидат фармацевтичних наук, доцент.

Опоненти:

1. Грицик Андрій Романович, завідувач кафедри фармації Івано-Франківського національного медичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Карпюк Уляна Володимирівна, професорка кафедри фармакогнозії та ботаніки Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, доктор фармацевтичних наук, доцент.

Прийняття до розгляду дисертації Поліщука Івана Миколайовича

Дата прийняття: 06.05.2021 р.

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.025 Національного фармацевтичного університету МОЗ України прийняла до розгляду дисертацію Поліщука Івана Миколайовича директора ТОВ НВК «Украсептика» на тему: «Фітохімічне вивчення малини звичайної та створення на її основі нових лікарських засобів».

Науковий керівник: професор кафедри хімії природних сполук і нутриціології Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор Комісаренко Андрій Миколайович.

Анотація дисертації

Захист дисертаційної роботи Поліщука Івана Миколайовича

17.06.2021 р. 0 13-00 конференц-зал, вул. Пушкінська, 53

Захист дисертаційної роботи на здобуття ступеня доктора філософії директора ТОВ НВК “Украсептика” Поліщука Івана Миколайовича на тему: «Фітохімічне вивчення малини звичайної та створення на її основі нових лікарських засобів», спеціальність 226 «Фармація».

Відеозапис захисту

Фонограма захисту