Співробітники Центру здоров’я, спорту та відпочинку

• Коляда Андрій Олександрович — директор

В 1997 році закінчив Харківську  державну академію технології та організації харчування за спеціальністю економіка підприємств.

• Ященко Вікторія Олександрівна — провідний фахівець

Закінчила  Харківську національну академію міського господарства. Здобула ступень бакалавра,  спеціаліста.

• Очередько Лілія Вікторівна — тренер з футболу

З 1985 року працює в НФаУ старшим викладачем. Протягом 10 років – грала в командімайстрів з жіночого футболу. Перша чемпіонка України з виду спорта сумо.  Протягом 5 років головна судя «Кубка ректора».

• Мирний Вадим Володимирович — тренер з пауерлiфтингу

Закiнчив ХДIФК. КМС з пауерлiфтингу. Тренерська футбольна лiцензiя диплом “С” ФФУ. Спецiалiзацiя i види спорту, якi викладаються: пауерлiфтинг, гирьовий спорт, важка атлетика, футбол.

• Сакалаусказ Вікторія Вікторівна — тренер з черліденгу

З відзнакою закінчила Харківську державну академію фізичної культури, Майстер Спорта України з Дєнс Черліденгу. Участник спортивних конвенцій та змагань з аеробіки та Черліденгу. Хореограф – постановник.

• Стрельників Глеб Леонідович — тренер з волейболу

Харківський спортивний факультет Київського державного інституту фізичної культури. Вступив-1980, закінчив-1984

• Лаврентьєва Альона Василівна — тренер з баскетболу

Диплом ХДАФК, факультет олімпійські види спорту, кафедра спортивних ігор і єдиноборств, відділення баскетбол, тренер з баскетболу