Співробітники Центру здоров’я, спорту та відпочинку

• Варич Оксана Григорівна — директор

В 2009 році закінчила Харківський  національний університет імені В.Н. Каразіна за напрямом підготовки «Біологія» за кваліфікацією бакалавра, інженера-лаборанта в галузі біології.У 2010 закінчила Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна  за  спеціальністю «Біологія», за кваліфікацією магістра біології викладач.

З лютого 2019 працювала провідним фахівцем ботанічного саду Центру здоров’я, спорту та відпочинку.

• Проскурніна Наталія Борисівна — провідний фахівець

Закінчила  Національний юридичний університет (колиш. НЮА) України імені Ярослава Мудрого за спеціальністю «Правознавство» за кваліфікацією юриста (2007). В 2017 закінчила Харківську державну академію фізичної культури за спеціальністю  «Фізична терапія, ерготерапія» спеціалізація «магістр з фізичної реабілітації». З початку 2019 року працувала у Національному фармацевтичному університеті старшим лаборантом на кафедрі фізичної реабілітації та здоров’я. З середини сепня 2019 провідний фахівець  Центру здоров’я, спорту та відпочинку.

• Очередько Лілія Вікторівна — тренер з футболу

З 1985 року працює в НФаУ старшим викладачем. Протягом 10 років – грала в командімайстрів з жіночого футболу. Перша чемпіонка України з виду спорта сумо.  Протягом 5 років головна судя «Кубка ректора».

• Мирний Вадим Володимирович — тренер з пауерлiфтингу

Закiнчив ХДIФК. КМС з пауерлiфтингу. Тренерська футбольна лiцензiя диплом “С” ФФУ. Спецiалiзацiя i види спорту, якi викладаються: пауерлiфтинг, гирьовий спорт, важка атлетика, футбол.

• Галіщева Вікторія Вікторівна — тренер з черліденгу

З відзнакою закінчила Харківську державну академію фізичної культури, Майстер Спорта України з Дєнс Черліденгу. Участник спортивних конвенцій та змагань з аеробіки та Черліденгу. Хореограф – постановник.

• Глушко Михайло Євгенійович —  тренер з  футболу

Закінчив ДДАФК. Тренером з футболу працює більше 10 років. Має футбольну ліцензію диплома «С» ФФУ.

• Улаєва Лариса  Олександрівна — тренер з волейболу

Навчалася на Харківському спортивному факультеті Київського державного інституту фізичної культури за спеціальностями : фізична культура і спорт, кваліфікація викладач-тренер з волейболу; інструктор з лікувальної фізичної культури. З 2018 р. працює на посаді старшого викладача кафедри фізичного виховання та здоров’я Національного фармацевтичного університету.

• Харченко Євген Сергійович — тренер з баскетболу

У  2011 році закінчив Харківську академія фізичної культури за спеціальністю «Олімпійський і професійний спорт»  кваліфікація магістра тренера – дослідника. Призер універсіади України з баскетболу.