16 травня 2015 р. у стінах Національного фармацевтичного університету відбувся традиційний захід – ювілейна зустріч випускників

Цього травневого дня до рідних аудиторій завітали фахівці фармації з усіх куточків України, які отримали дипломи у 2010, 2005, 2000, 1995, 1990, 1985, 1980, 1975 та 1970 роках. Це була справжня зустріч поколінь, зустріч чарівна, яка завдяки організаторам дозволила гостям, скориставшись «машиною часу», повернутися у студентські роки.

Харківський фармацевтичний інститут, Українська фармацевтична академія, Національна фармацевтична академія України, Національний фармацевтичний університет. Це етапи становлення університету. Весь цей багаторічний шлях на папері зайняв декілька рядків, а у часовому вимірі простягся на більш ніж двісті років. Скільки праці вкладено? Скільки поколінь професорсько-викладацького складу? Скільки наукових робіт, винаходів, досягнень за цими рядками? Скільки написано та видано підручників? Величезна кількість!

Якщо випуски ХФІ нараховували 300-500 фахівців, то НФаУ протягом останніх років вручає дипломи 2,5-3 тисячам випускників. Випуски, які святкували ювілеї цього року у НФаУ, є унікальними. Багато їхніх представників стали завідувачами аптек, головними технологами галузевих підприємств, керівниками відділів. Майже 60 випускників 2010, 2005, 2000, 1995, 1990, 1985, 1980, 1975 та 1970 років є співробітниками університету. Це свідчення того, що в Національному фармацевтичному університеті створені такі умови, коли кожен може знайти справу, якою хоче займатися все життя.

Сьогодні в стінах НФаУ справжнє свято, – відзначила перший проректор НФаУ, професор А.А. Котвіцька, яка була на урочистостях не лише як представник адміністрації університету, а й у якості гості, оскільки сама отримала диплом у 1995 році. – У нашому університеті дуже багато яскравих багаторічних традицій, і ми їх підтримуємо та розвиваємо, бо людина має майбутнє тоді, коли знайома зі своїм минулим. Ми прагнемо до того, щоб в університеті велика родина викладачів, випускників та студентів знала один одного, працювала на розквіт нашої країни, нашого університету. Двадцять років тому і я отримала з рук ректора В.П. Черних диплом провізора і жодного разу не пошкодувала про те, що справою життя обрала фармацію. Пишаюся тим, що є маленькою частинкою цього величезного і величного навчального закладу, щаслива тим, що наша Україна є фармацевтичною державою.

Цьогорічна ювілейна зустріч започаткувала ще одну традицію – створення Алеї випускників у ботанічному саду НФаУ. Першими деревами, висадженим випускниками, стали величні вічнозелені туї – як символ вдячності до рідної Alma mater.

Колишніх студентів, а нині – зреалізованих у галузі фахівців привітали декани, викладачі, співкурсники. По закінченні урочистостей гості університету відвідали знайомі аудиторії, музей історії НФаУ, улюблені кафедри.

Зустрітися із студентською юністю до НФаУ завітали близько 300 випускників.

Матеріали за темою:

Юбилейная встреча выпускников НФаУ 2015

У стінах Національного фармацевтичного університету відбувся традиційний захід – ювілейна зустріч випускників