Видавничий центр НФаУ

Тел. 68-09-60

publish@nuph.edu.ua

Романько Т.А.Директор

Романько Тетяна Анатоліївна

 

Шановні студенти
Національного фармацевтичного університету!

Наш університет – практично єдиний вищий навчальний заклад, котрий видає підручники та навчальні посібники фармацевтичного напрямку і практично на 100% забезпечує студентів навчальною літературою. Ці видання дуже високого рівня, відповідають робочим програмам, рекомендовані МОН або МОЗ України і охоплюють усі питання фармацевтичної галузі.

Кожен з вас сьогодні має можливість користуватись бібліотечним фондом університету. Але мине зовсім небагато часу, ви вийдете з Alma mater в самостійне життя. Тому важливо мати власну бібліотеку, яка не тільки буде з вами всі роки навчання, але й стане в нагоді в майбутньому. Фахова література допоможе вам знайти відповідь на будь-яке питання, яке виникне у вашій практичній діяльності.

На сьогодні університет має можливість запропонувати вам придбати літературу для власної бібліотеки. Її вартість доступна, дорівнює собівартості і не має торговельних націнок. Для придбання підручників та навчальних посібників необхідно звернутись до видавничого центру університету.

Успіхів вам у навчанні та плідної праці у майбутньому!

 
  1. Навчально-методичні видання НФаУ
  2. Наукові журнали НФаУ
  3. Прайс-лист на наявні сьогодні видання
  4. Положення про порядок надання послуг з редакційної підготовки (редагування, коректура, верстання текстів) рукописів статей, поданих для публікації в наукових журналах
  5. Положення про видавничий центр