Відділ управління якістю НФаУ

Інтегрованна система управління  університету

Положення про відділ управління якістю НФаУ

Адреса: вул. Пушкінська, 53, 4 поверх, кабінет 403

Тел.: (057) 706-22-47

E-mail: iso9001@nuph.edu.ua

Відділ управління якістю є структурним підрозділом Національного фармацевтичного університету, що функціонує для забезпечення результативності системи управління якістю в НФаУ удосконалення та гармонізації внутрішніх процесів шляхом їх моніторингу й чіткої регламентації із залученням кращого вітчизняного та світового досвіду; надання консультаційних послуг в галузі управління якістю, стандартизації і сертифікації.

Історія створення відділу управління якістю НФаУ 

 Співробітники відділу:

Відділ управління якістю НФаУНазарко Ольга Іванівна – помічник ректора з виховної роботи, якості та сертифікації.

Науковий ступінь: кандидат соціологічних наук, доцент.

Педагогічна звання/категорія: вчитель-методист, вчитель хімії вищої категорії.

Досягнення: Лауреат Всеукраїнських конкурсів «Учитель року» у номінації «Хімія» (1998, 2002).

Відзнаки: «Відмінник освіти України» (1999); почесна відзнака Харківської обласної ради «Слобожанська слава» (2019).

Міжнародні стажування/конференції:

– участь у програмі «Моніторинг якості освіти» Агенства США з міжнародного розвитку (USAID) за  проєктом «Навчальні програми професійного розвитку» Бетфорд, Вірджінія, США (2007 р.);

– участь у міжнародних науково-практичних конференціях за темами:

  • «Онлайн навчання як нетрадиційна форма сучасної освіти на прикладі платформи moodle» м. Люблін, Республіка Польща (2020 р.);
  • «Європейські наукові дискусії», м. Рим, Італія (2020 р.).

Сфера наукових інтересів: впровадження міжнародних стандартів ISO, Стандартів і рекомендацій щодо забезпечення якості в Європейському просторі вищої освіти (ESG); вивчення чинників і механізмів впливу на підвищення якості освіти.

Наукові досягнення: автор близько 57 наукових і науково-методичних публікацій в тому числі в фахових виданнях.


Відділ управління якістю НФаУОвакімян Ольга Сергіївна – провідний соціолог, кандидат соціологічних наук, доцент. Область наукових інтересів фокусується на проведені моніторингу системи управління якістю, вивченні ринку освітніх послуг,прикладній соціології.

Автор 75 публікацій, з них 39 наукових (у т.ч. 12 у фахових виданнях) та 26 навчально-методичного характеру (у т.ч. 1 з грифом МОН України). Учасник наукових та науково-практичних конференцій, член Соціологічної асоціації України. В межах діяльності відділу проводить цільові дослідження з метою розробки та впровадження заходів, спрямованих на реалізацію завдань системи управління якістю та цілей НФаУ.

 

 


Відділ управління якістю НФаУГладцінова Олена Юріївна − провідний інженер з якості.

Освіта: Закінчила Українську Державну академію залізничного транспорту за фахом «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» (2007).

Отримала другу вищу магістерську освіту в Українській інженерно-педагогічній академії за спеціальністю «Підприємство, торгівля і біржова діяльність (Інтелектуальна власність)» (2017).

Відзнаки: Почесна грамота ректора НФаУ «За розбудову та розвиток системи управління якістю НФаУ та ефективне забезпечення функціонування процесної моделі у відповідності до вимог стандарту ISO 9001: 2015» (2020).

Сфера відповідальності: Документообіг інтегрованої системи управління, планування та забезпечення циклу PDCA.


Відділ управління якістю НФаУОрловський Аркадій Борисович фахівець 1 кат. зі стандартизації, сертифікації та якості відділу управління якістю.

У 2009 році закінчив Національний фармацевтичний університет, освітньо-кваліфікаційний рівень магістр за спеціальністю «Фармація», отримав професійну кваліфікацію «Провізор». У 2013 році здобув другу вищу магістерську освіту в Національному фармацевтичному університеті за спеціальністю «Адмінстративний менеджмент».


Відділ управління якістю НФаУЦапко Євген Олександрович – провідний фахівець відділу управління якістю, кандидат фармацевтичних наук, доцент кафедри неорганічної та фізичної хімії. Працює в НФаУ з 1995 року. Автор 60 наукових та 20 навчально-методичних публікацій.

 

 


 


Аудити інтегрованої системи управління:


Проекти:


Корисна інформація

ISO 9001
 
 
International Standard Organisation – офіційний сайт
Коротко про ISO
Країни-члени ISO
Новини ISO News
Нормативна документація Системи управління якістю. Основні положення та словник термінів (ISO 9000:2005, IDT) : ДСТУ ISO 9000:2015

Публікації за темою:


Відеоматеріали за темою:

Вчена рада НФаУ: вручення сертифікату ISO 9001: 2008

 

Print Friendly, PDF & Email