Виставкова діяльність НФаУ в 2015 р.

кубок11-14 листопада 2015 р. Національний фармацевтичний університет взяв участь у двадцять восьмій Міжнародній спеціалізованій виставці «Освіта та кар’єра – день студента 2015», яка відбулася в Києві у приміщенні центру Ділового та культурного співробітництва «Український дім» (вул. Хрещатик, 2). Наш університет отримав почесне звання «Лідер міжнародної діяльності», а також був нагороджений Гран-Прі у номінації «Інноваційний розвиток освіти та сучасні педагогічні технології».

16-18 квітня 2015 року відбулася двадцять сьома Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2015».

16-18 квітня 2015 р. відбулася двадцять сьома Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2015». Виставка проходила в Києві у приміщенні центру Ділового та культурного співробітництва «Український дім» (вул. Хрещатик, 2). Її організатором виступило товариство «Знання» України за підтримки Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України. У рейтинговому виставковому конкурсі Національний фармацевтичний університет отримав почесне звання «Лідер післядипломної освіти України» та був нагороджений Гран-Прі «Профорієнтаційна робота серед молоді».

2-4 квітня 2015 р. у м. Харкові

2-4 квітня 2015 р. у м. Харкові в приміщенні Палацу спорту (просп. Маршала Жукова, 2) за підтримки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації та Департаменту освіти Харківської міської ради відбулася сьома спеціалізована виставка з міжнародною участю «Освіта Слобожанщини та кіберпростір – 2015». Під час виставки представники Національного фармацевтичного університету провели профорієнтаційну роботу серед молоді та презентували ВНЗ для широких кіл населення міста та області.

12-14 березня 2015 у м Києві

12-14 березня 2015 р. у м Києві у приміщенні Київського Палацу дітей та юнацтва (вул. І.Мазепи, 13) відбулася Шоста міжнародна виставка «Сучасні навчальні заклади – 2015». У рейтинговому виставковому конкурсі Національний фармацевтичний університет отримав Гран-Прі в номінації «Лідер наукової і нвуково-технічної діяльності», сертифікат «Якість наукових публікацій» згідно з рейтингом вищих навчальних закладів України за показниками міжнародної наукометричної бази SciVerse Scopus.