Сьогодні особливий день – старт чергового навчального року! Вітаємо вас із Днем знань!

Шановна студентська молодь!

Нинішній навчальний рік – особливий. Це рік 100-річчя Національного фармацевтичного університету. І через кілька днів ми разом відкриємо нову сторінку нашого спільного літопису.

Національний фармацевтичний університет виконує одне з головних суспільних завдань – підготовку фахівців фармації. Саме тому студент завжди знаходиться у фокусі уваги нашого колективу.

У нас забезпечені умови не тільки для того, щоб молодь могла здобути глибокі знання, вміння та навички, а й навчилася відповідальності, самостійності, розвинула творчі здібності. День за днем ви будете створювати власне майбутнє, наповнювати багаж знань, який потім будете нести через усе своє життя, формувати власне «портфоліо».

Знання роблять людину сильнішою, мудрішою, відкривають нові істини, забезпечують наукові відкриття і пізнання таємниць природи. Знання є тією потужною силою, яка веде до успіху. Ніколи не відмовляйтеся від них, завжди прагніть до пізнання і мудрості, і нехай вас чекають попереду відкриття, звершення, перемоги!

Шановні студенти, бажаємо успішного навчального року!