Вітчизняні програми, гранти, стипендії  освітнього та наукового напрямку

Міністерство Освіти і Науки України оголошує конкурс спільних Українсько – Литовських науково – дослідних проектів для реалізації у 2020 – 2021році.

Підпорядкованість гранту: Міністерство Освіти і Науки України.

Контингент: Конкурс є відкритим для науково-дослідних груп закладів вищої освіти, науково-дослідних установ та підприємств обох країн.

Строк подачі заявки: по 3 травня 2019 року.

Напрямок гранту: Фінансування проекту виділяється на два роки (щороку окремо) на основі затверджених обсягів державного бюджету на поточний рік та рішень МОН. Рішення про продовження фінансування на другий рік приймається після розгляду наукового та фінансового звітів про виконання проекту за перший рік.

Вимоги до проектів: На конкурс подаються проекти з науки про життя, нові технології лікування та профілактики найпоширеніших хвороб, дослідження у сфері біотехнології, біоінженерії та генетики. Соціальні та гуманітарні науки.

 

Термін виконання проекту: не більше 1 року.

Додаткова інформація

 

Звертаємо увагу! У разі прийняття участі у будь-якому конкурсі на отримання гранту необхідно подати відповідну інформацію до науково-дослідного відділу та копії документів, що будуть відправлені на конкурс.


Практичні рекомендації по отриманню грантів

Print Friendly, PDF & Email