З 18 по 29 жовтня 2016 р. відбувся візит делегації Національного фармацевтичного університету у складі зав. кафедрою фармацевтичної хімії, проф. Георгіянц В.А., доц. каф. ЯССЛ ІПКСФ НФаУ Савченко Л.П., аспіранта каф. фармацевтичної хімії Мигаль А.В. до фармацевтичного факультету Литовського університету наук про здоров’я (м. Каунас, Литва)

Під час візиту члени делегації прийняли участь у VII Міжнародній фармацевтичній конференції “Наука та практика 2016”, яка проходила 20-21 жовтня на базі фармацевтичного факультету. В процесі конференції делегати виступили із усною та постерними доповідями. За результатами конференції Мигаль А.В. отримав друге місце за постерну доповідь.

Крім цього, в рамках Угоди про співробітництво, підписаної в листопаді 2015 р., делегати проходили стажування на кафедрі аналітичної та токсикологічної хімії Литовського університету наук про здоров’я з 18.10 по 28.10.2016 р. В процесі стажування вчені проводили аналіз лікарських препаратів та субстанцій хроматографічними методами (ГХ, ВЕРХ, УЕРХ, ВЕТШХ) та працювали на відповідному обладнанні.