З 21 по 27 жовтня 2019 р. ІПКСФ НФаУ взяв участь у Регіональній конференції Міжнародної фармацевтичної федерації (FIP) (Анкара, Турція)

Доцент кафедри управління та економіки фармації Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації НФаУ Артюх Тетяна Олександрівна у складі делегації ГО «Всеукраїнська фармацевтична палата» взяла участь у Регіональній конференції Міжнародної фармацевтичної федерації (FIP) для Європейського регіону «Delivering primary health care: Pharmacists taking the next leap forward», яка проходила в Анкарі (Турція) з 21.10.2019 р. по 27.10.2019 р. Організаторами заходу виступили FIP за підтримки ВООЗ та TPA (Турецька фармацевтична асоціація). У заході взяли участь представники з 37 країн Європейського регіону.

Артюх Т.О. долучилась до дискусії пленарного засідання, роботі секцій «Pharmacists taking the next leap forward with primary health care» та «Unleash pharmacists’ potential to meet NCD targets by 2025», де обговорені питання забезпечення доступності лікарських засобів для населення в Європейському регіоні ВООЗ, програмного забезпечення в системі mHealth, стратегічного розвитку аптечних закладів з урахуванням ролі фармацевтичного працівника при здійсненні фармацевтичної опіки при не інфекційних захворюваннях, підготовки фармацевтичних кадрів в рамках концепції «Навчання протягом життя» (LLL), тощо.