з 25 листопада до 10 грудня 2022 р. Департамент науки і освіти Харківської обласної військової адміністрації провів конкурс постерів у рамках заходів Всесвітньої кампанії «16 днів проти насильства»

Права людини
Департамент науки і освіти Харківської обласної військової адміністрації провів конкурс постерів у рамках заходів Всесвітньої кампанії «16 днів проти насильства» з 25 листопада до 10 грудня 2022.

Тематика постерів була присвячена ратифікації 20 червня 2022 року Верховною Радою України Конвенції Ради Європи про запобігання насильству проти жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами (Стамбульська конвенція).
Цьогоріч Національний фармацевтичний університет долучився до подій!
У конкурсі взяли участь 9 вишів Харківщини, було розглянуто 130 робіт, серед яких було визначено десять лауреатів конкурсу.
Лауреатками стали:
  • Аміра Авад – студентка 2 курсу факультету фармацевтичних технологій та менеджменту
  • Вікторія Васильченко  – студентка 2 курсу фармацевтичного факультету