З 26 жовтня по 4 листопада 2014 р. відбувся візит делегації зав. каф. ботаніки, проф. Гонтової Т. М. та зав. кав. Заводської технології ліків, проф. Рубан О. А. до Чехії фармацевтичного факультету Карлова Університету (м. Градек Кралове) та Факультету Фармації Університету ветеринарії та фармацевтичних наук (м.Брно)

З метою налагодження зв’язків з вищими навчальними закладами Чеської Республіки в області підготовки кадрів, розробки

26.10-4.11.2014 візит до Чеської Республіки фото 3

26.10-4.11.2014 візит до Чеської Республіки фото 2навчальних програм, можливості проведення стажувань, обміну студентами і викладачами, організації проведення наукових, науково-практичних, методичних, навчальних конгресів, конференцій, семінарів з метою розширення зони європейського навчання, гармонізації програм підготовки фармацевтичних кадрів, інформаційного обміну. Підписання договору про співпрацю.