З Днем фармацевтичного працівника України!

🎉 Шановні колеги, колективе й студентство Національного фармацевтичного університету!

🎉 Прийміть привітання з нагоди Дня фармацевтичного працівника України!

Вже понад півроку наше рідне місто, як і вся держава, засинає і прокидається під звуки вибухів.
Але Харків долає виклики, усуває наслідки руйнувань, забезпечує життєдіяльність інфраструктури й роботу підприємств, навчає молодь. Кожен із нас, містян, розуміє, чого це вартує!

У такі надскладні часи ми вшановуємо роботу представників фармацевтичних професій!
Намагнічені щирою любов’ю до фармації, навчені високій відповідальності, усвідомлені своєю необхідністю у сфері охорони здоров’я, фармацевти і у мирний час, і нині стоять на варті здоров’я – найбільшої людської  цінності!

Сильні духом, з вірою у перемогу, разом із лікарями фармацевти наближають перемогу!
У день професійного свята бажаю вам та вашим родинам здоров’я, стійкості, виваженості! Нехай ваша відданість фармації стає внеском у досягнення єдиної спільної мети українського сьогодення!

З Днем фармацевтичного працівника України!

Ректор НФаУ Алла Котвіцька