Заходи для 100-річчя

Інформаційне повідомлення про заходи до 100 -річчя 

Інформаційне повідомлення про напрями роботи конференції

Реєстраційна форма для участі у конференції

 

Шановні колеги, студенти, друзі!

10 вересня 2021 р. Національний фармацевтичний університет
відзначатиме 100-річчя від дня заснування.

Швидко спливає час. Історія закарбовує унікальність кожного дня, десятиріччя й епохи.

Останнє сторіччя видалося більш ніж насиченими на події. Під впливом глобальних тенденцій змінювалися політика, засоби пересування та комунікації, суспільство. І, звичайно, змінювалася вища школа, адаптувалася, долала виклики, формувала нові наукові принципи й освітні засади.

Витримавши вантаж десяти десятиліть та буревії життя, і донині залишається єдиним в Україні Національний фармацевтичний університет, трансформувавшись у потужний освітньо-науковий комплекс. Сьогодні наш університет – вітчизняний бренд, відзначений високою репутацією і бездоганною якістю.

Історія університету – це насамперед життєписи людей, які створювали його, розбудовували, жили його життям. Саме завдяки ентузіастам та закоханим у фармацію особистостям ми пишаємося сьогодні тим, що зберігся зв’язок поколінь і безперервність освітніх та наукових традицій.

Починаючи роботу над підготовкою до 100-річного ювілею, не маємо сумнівів, що до відзначення цієї поважної дати долучаться наші студенти, викладачі, випускники, партнери – всі, хто зберігає вірність принципам фармацевтичної професії, адже для переважної більшості фармацевтичних кадрів України саме наш університет дав старт у професію. За сторіччя з аудиторій Національного фармацевтичного університету вийшла ціла плеяда видатних особистостей, які уславили його ім`я здобутками. І Alma Mater пишається вами, шановні випускники!

Нехай нове сторіччя виведе університет на новий рівень розвитку – упевнено та стрімко!


Із історією заснування, становлення,

розвитку Національного фармацевтичного університету

знайомить музей історії НФаУ

Print Friendly, PDF & Email