Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.061

роду Elsholtzia

Галузь знань: 22 Охорона здоров’я

Спеціальність: 226 Фармація, промислова фармація

Кафедра, на якій виконано дисертацію: кафедра хімії природних сполук і нутриціології  Національного фармацевтичного університету

Науковий керівник: завідувач кафедри хімії природних сполук і нутриціології Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор Кисличенко Вікторія Сергіївна

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.061 Національного фармацевтичного університету МОЗ України, утворена наказом Національного фармацевтичного університету від 01.05.2023 р. № 32-Адм. у складі:

Голова ради:

1. Георгіянц Вікторія Акопівна, завідувач кафедри фармацевтичної хімії Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Рецензенти:

1. Криворучко Олена Вікторівна, професор закладу вищої освіти кафедри фармакогнозії Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Новосел Олена Миколаївна, доцент закладу вищої освіти кафедри хімії природних сполук і нутриціології Національного фармацевтичного університету, кандидат фармацевтичних наук, доцент.

Опоненти:

1. Марчишин Світлана Михайлівна, завідувач кафедри фармакогнозії з медичною ботанікою Тернопільського державного медичного університету імені І. Я. Горбачевського, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Мартинов Артур Вікторович, завідувач лабораторії та клінічного відділу молекулярної імунофармакології ДУ «Інститут мікробіології та імунології імені І. І. Мечникова НАМН України», доктор фармацевтичних наук, професор.

Відео захисту з накладеною печаткою університету

Контакти – councils@nuph.edu.ua

Захист дисертаційної роботи

20.06.2023 р. о 10-00  онлайн