ІV Всеукраїнська науково-практична конференція
з міжнародною участю «YOUTH PHARMACY SCIENCE»

67 грудня 2023 рік, м. Харків

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у ІV Всеукраїнській науково–практичній конференції з міжнародною участю «YOUTH PHARMACY SCIENCE» (посвідчення УкрІНТЕІ № 558 від 19.12.2022 р.), яка відбудеться в Національному фармацевтичному університеті 67 грудня 2023 р.

Матеріали до публікації приймаються до 4 грудня включно!

Детальну інформацію щодо вимог Ви можете знайти в  інформаційному повідомлені.

РЕЄСТРАЦІЙНА ФОРМА

МАТЕРІАЛИ КОНФЕРЕНЦІЇ

Програма конференції 6-7 грудня 2023 р.

СЕРТИФІКАТИ УЧАСНИКІВ

ДИПЛОМИ ТА ГРАМОТИ

У рамках проведення конференції анонсовано інноваційний проєкт наукової молоді університету «Чародійна школа науки «Pharmaceutical Hogwarts» (за мотивами «Гаррі Поттера»).

Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «YOUTH PHARMACY SCIENCE»Мета проєкту – розвиток креативних навичок здобувачів вищої освіти, підвищення їхньої залученості до позааудиторного навчання, надання можливості проявити свої творчі та інтелектуальні здібності.

Проєкт складається з двох конкурсів на тему «2023: технологічний рік НФаУ»:

• конкурс відеоробіт
      • конкурс есе

Детальну інформацію щодо вимог ви можете знайти в інформаційному повідомленні.

6-7 грудня 2023 р. – IV Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «YOUTH PHARMACY SCIENCE»

7-8 грудня 2022 р.  –  III Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «YOUTH PHARMACY SCIENCE»

7-8 грудня 2021 р. – ІI Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «YOUTH PHARMACY SCIENCE»

27-29 квітня 2021 р. – I Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «YOUTH PHARMACY SCIENCE»