Доступність до навчальних приміщень осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення

На виконання Указу Президента України № 401/2017 від 2 грудня 2017 року «Про внесення зміни до пункту 3 Положення про національний заклад (установу) України» адміністрацією Національного фармацевтичного університету були вжиті системні заходи зі створення належних умов для навчання в університеті осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Для імплементації необхідних заходів було затверджено Положення «Про порядок супроводу (надання допомоги) осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення у Національному фармацевтичному університеті».

На сьогодні для вищезазначених категорій здобувачів вищої освіти створено необхідні умови для вільного доступу до навчальних приміщень університету та місць загального користування.

Крім того, для подальшого покращення якості перебування осіб з інвалідністю на території НФаУ, адміністрацією університету був розроблений та затверджений «План заходів щодо забезпечення доступності будівель, приміщень і прибудинкової території НФаУ для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення».

Технічний звіт №1

Технічний звіт №2