Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Положення про Всеукраїнський  конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Фармація, промислова фармація»

ПІДГОТОВКА ДО ПРОВЕДЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО  КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ
ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ФАРМАЦІЯ, ПРОМИСЛОВА ФАРМАЦІЯ»

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України №1271 від 04.10.2019 року «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських  наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2019/2020 навчальному році», Національний фармацевтичний університет визначено базовим вищим навчальним закладом для проведення Конкурсу зі спеціальності «Фармація, промислова фармація».

За більш детальною інформацією просимо звертатися до науково-дослідної частини Національного фармацевтичного університету тел. (057) 706-30-71.

Запрошуємо до участі!

Інформаційні матеріали:

1. Наказ МОН про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань та спеціальностей 2019-2020 рр.
  2. Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей
  3. Відомості про автора та наукового керівника наукової роботи
  4. Вимоги до наукових робіт