Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Положення про Всеукраїнський  конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Фармація, промислова фармація»

ПІДГОТОВКА ДО ПРОВЕДЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО  КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ
ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ФАРМАЦІЯ, ПРОМИСЛОВА ФАРМАЦІЯ»

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України №1457 від 24.11.2020 року «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських  наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 навчальному році», Національний фармацевтичний університет визначено базовим вищим навчальним закладом для проведення Конкурсу зі спеціальності «Фармація, промислова фармація».

За більш детальною інформацією просимо звертатися до навчально-дослідної частини Національного фармацевтичного університету тел. +38 (057) 706-30-71.

ПРОГРАМА Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «ФАРМАЦІЯ, ПРОМИСЛОВА ФАРМАЦІЯ»

Інформаційні матеріали:

1. Наказ про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робiт у 2020/2021 навчальному роцi зi спецiальностi “Фармацiя, промислова фармацiя” та створення галузевої Koнкypcнoї Koмiciї та апеляцiйної Koмiciї
  2. Наказ МОН про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань та спеціальностей 2020-2021 н.р.
  3. Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей
  4. Відомості про автора та наукового керівника наукової роботи
  5. Вимоги до наукових робіт