Конкурсна діяльність

З метою матеріальної та моральної підтримки, гідного визнання наукових досягнень в університеті постійно проводиться

заохочення провідних та молодих науковців університету за досягнення у науці шляхом

висунення кандидатур на отримання державних, регіональних, обласних, міських премій, стипендій та ін.

 

Обласний конкурс «Вища школа Харківщини – кращі імена»

Положення про Обласний конкурс «Вища школа Харківщини – кращі імена»

Обласний конкурс «Вища школа Харківщини – кращі імена» проводиться на запит Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації відповідно до Положення про обласний конкурс «Вища школа Харківщини – кращі імена», що затверджено розпорядженням голови обласної державної адміністрації 18.10.06 № 541 та зареєстровано в Харківському обласному управлінні юстиції 2 листопада 2006 р. № 47/917.

Вища школа Харківщини – кращі імена 2020

Вища школа Харківщини – кращі імена 2019

Вища школа Харківщини – кращі імена 2017

Вища школа Харківщини – кращі імена 2016

Визнання праці науковців НФаУ в Обласному конкурсі «Вища школа Харківщини – кращі імена» у 1999-2015 роках

 

Іменні стипендії облдержадміністрації в галузі науки за номінацією «Фармація»

На виконання обласної програми розвитку освіти «Новий освітній простір Харківщини» на 2014-2018 роки, затвердженої рішенням Харківської обласної ради від 19 грудня 2013 року № 885-VI, та розпорядження голови Харківської обласної державної адміністрації від 24 липня 2000 року № 703 «Про встановлення іменних стипендій облдержадміністрації в області науки» (із змінами) Харківська облдержадміністрація проводить конкурс на здобуття іменних стипендій облдержадміністрації в галузі науки.

 

Стипендія Кабінету міністрів України для молодих учених

Щомісячні стипендії Кабінету Міністрів України для молодих учених призначаються з метою підтримки вчених віком до 35 років, які успішно проводять наукові дослідження, здійснюють актуальні науково-технічні розробки і вже досягли визнаних результатів у цій справі.

На здобуття стипендій можуть висуватися наукові співробітники, викладачі ЗВО, інженерно-технічні працівники і аспіранти, які мають опубліковані наукові праці, науковий доробок та можливість проводити наукові дослідження.

Стипендії призначаються за рішенням президії Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки терміном на два роки.

Постанова Кабінету Міністрів України «Про стипендії Кабінету Міністрів України для молодих учених»

 

Премія Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України

Премія Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України присуджується молоді, особливі досягнення якої сприяють розвитку суспільно-економічного життя України та утвердженню її міжнародного авторитету.

Премія присуджується до Дня молоді особам віком до 35 років за досягнення у розбудові України протягом календарного року, що передує її присудженню.

Постанова Кабінету Міністрів України «Про Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України»

Print Friendly, PDF & Email