Медичний пункт тимчасового базування при НФаУ

Адреса:

пр. Ювілейний, 48, м. Харків

Гуртожиток №1 НФаУ

Графік роботи:

пн.-пт.: з 900 до 1700

вихідні: субота, неділя

Телефон:

+380 (572) 62-10-30

Медичний пункт тимчасового базування при НФаУ є структурним підрозділом Комунального некомерційного підприємства «Міська студентська лікарня» Харківської міської ради, який працює з 2004 року та надає невідкладну, лікувально-діагностичну та профілактичну допомогу здобувачам вищої освіти Національного фармацевтичного університету.

Медичний пункт тимчасового базування при НФаУ має зручне розташування, що забезпечує його доступність для відвідувачів. Огляди та невідкладну допомогу здобувачі вищої освіти отримують у комфортних умовах із використанням сучасного обладнання й апаратури.

У медичному пункті тимчасового базування при НФаУ можна пройти профілактичний огляд; консультацію та лікування у терапевта, виміряти тиск, вагу, зріст; зробити електрокардіографічне обстеження, парентеральні ін’єкції, профілактичні щеплення, отримати гінекологічні процедури. Значна увага в роботі медичного пункту тимчасового базування при НФаУ приділяється вихованню у здобувачів вищої освіти навичок здорового способу життя, профілактиці інфекційних та паразитарних захворювань, протидії шкідливим звичкам та сприянню формування відповідальності за своє здоров’я.

До складу медичний пункт тимчасового базування при НФаУ входять:

• кабінет лікаря терапевта
  • кабінет долікарського огляду
  • ізолятор
  • кабінет гінеколога
  • кабінет для щеплень
  • кабінет навчальних програм

Види діяльності медичного пункту тимчасового базування при НФаУ

• лікувальна робота
  • діагностична робота
  • диспансерна робота
  • профілактична робота
  • санітарно-просвітницька робота
  • інформаційно-статистична робота

Колектив медичного пункту тимчасового базування при НФаУ:

Сімейний лікар Бухало Ольга Миколаївна

Старша медична сестра Мосенцева Вікторія Миколаївна

Акушерка Шевцова Людмила Сергіївна

Комунальне некомерційне підприємство

«Міська студентська лікарня» Харківської міської ради

Адреса:

вул. Дарвіна 8/10, м. Харків

(станція метро «Архітектора Бекетова»).

Графік роботи:

пн-пт: 0700 до 1900

сб: 0900 до 1600

Телефон (реєстратура):

(057) 706-15-14, (057) 725-51-78

Комунальне некомерційне підприємство «Міська студентська лікарня» Харківської міської ради – сучасна багатопрофільна лікувально-профілактична установа, що надає медичну допомогу здобувачам вищої освіти ЗВО Харкова.

У Комунальному некомерційному підприємстві «Міська студентська лікарня» Харківської міської ради лікарями-фахівцями надаються всі види лікувально-профілактичної допомоги, у т.ч. диспансеризація, і проводяться всі необхідні діагностичні дослідження.

Шановні здобувачі вищої освіти НФаУ!

У разі поганого самопочуття, перших ознак захворювання необхідно звернутися

до медичного пункту тимчасового базування при НФаУ

до сімейного лікаря Бухало Ольги Миколаївни.