Культурний центр

Культурний центрАдреса: м. Харків, вул. Валентінівська, 4, культурний центр НФаУ

Тел.: 68-19-67

Запис в студію за телефонами:

+380 97 516 04 43,  +380 66 724 24 50

 

Культурний центр Національного фармацевтичного університету – територія творчості, дружби, реалізації ідей і розкриття потенціалу студентів!


Культурний центрКультурний центр (КЦ) – це особливий стан життя. Це можливість творчо, яскраво, цікаво, насичено і з користю для університету прожити студентські роки. КЦ – це місце неформального спілкування студентів різних поколінь. Своєрідний творчий центр, в якому реалізуються художні здібності і таланти, знаходяться нові друзі, пізнаються радості і невдачі творчості.

Участь у студентському житті – це запорука успіху, визнання і розкриття власних талантів. У нас в культурному центрі знайдеться місце всім і кожному. Ми завжди раді допомогти вашому таланту знайти свого фаната!

Ми відкриті до співпраці! Ми раді будемо разом з вами створити будь-який новий творчий проект. Show must go on !!!

Очолює культурний центр з 1997 року Москаленко Олена Петрівна.

Вона нагороджена :

 • Почесною грамотою Міністерства охорони здоров’я України за активну громадянську позицію, професіоналізм, відданість справі;
 • Дипломант обласного конкурсу «Вища школа Харківщини – кращі імена»;
 • Неодноразово нагороджувалася Управлінням у справах молоді Дипломами за активну роботу в реалізації державної політики в галузі виховання молоді;
 • Грамотою Харківської обласної державної адміністрації за активну участь в обласному фестивалі «Жінка року»;
 • Почесним знаком «За досягнення в аматорському мистецтві» Федерації профспілок України.
 • Почесними грамотами НФаУ;
 • Присвоєно Почесне звання «Заслужений працівник Національного фармацевтичного університету».

Головне завдання КЦ – створення сприятливих умов для дозвілля, розвитку творчості, самореалізації, підвищення рівня культури і ефективне використання творчості студентів. Культурний центр займається організацією і проведенням культурно-масових заходів в НФаУ.

Крім того, активно бере участь в волонтерському русі. Студенти з великим задоволенням відвідують підшефний інтернат № 8, вихованці якого, діти з особливими потребами, що  особливої ​​уважне ставлення, вони завжди чекають своїх друзів з НФаУ.

Для розвитку творчих здібностей студентів в культурному центрі працюють творчі студії, в які можна прийти студенту та викладачу в будь-який час навчального року і стати активним учасником колективів:

Ансамбль естрадного танцю «Paradise» – керівник Євгенія Калашник. В репертуарі колективу: сучасний танець, модерн, жартівливі і тематичні композиції. Пластичні та музичні, яскраві і красиві – такими бачать дівчат з «Paradise» на майданчиках міста і в рідному університеті. У 2006 р. колективу присвоєно почесне звання «Народний аматорський колектив профспілок України», яке успішно підтверджується кожні три роки.

Культурний центрСтудія бального танцю «Non Stop» – балетмейстер-постановник Андрій Бондарєв, хореограф-репетитор Ольга Лісняк – вони майстри спорту міжнародного класу зі спортивно-бальних танців, танцюристи-професіонали. Колектив студії дарує свою творчість не тільки в стінах університету, а й представляють наш ВНЗ на міських, обласних та всеукраїнських конкурсах. Студія «NON STOP» – це запальна латина, яка не залишає ні краплі сумнівів, що ви повинні бути в цьому колективі, якщо любите танцювати красиво.

Культурний центрАнсамбль народної пісні «Гердан» – керівник Тетяна Шабалтас. Розвиток вокальних даних, вивчення нотної грамоти, пропаганда української народної пісні і національних традицій, концертна діяльність, а також представлення НФаУ на міжнародних конкурсах. Сьогодні без цього колективу не обходиться жоден захід. Колектив має багатий репертуар, де мають місце і українські пісні і фольк, і жартівливі, і стилізовані. Колектив успішно і плідно працює з танцюристами культурного центру.

Культурний центрСтудія естрадної пісні «Ексклюзив» – керівник Світлана Ложнікова. Концерти, конкурси, фестивалі, спільні проекти з різними творчими колективами культурного центру. Іноді студенти з солістів об’едінються в яскраві вокальні проекти: тріо, квартети. Всі вони завойовують любов глядача. У 2008 р колективу студії естрадної пісні «Ексклюзив» присвоєно почесне звання «Народний аматорський колектив профспілок України», яке успішно підтверджується кожні три роки.

Культурний центрКавер бенд «K-on» – керівник Марк Супрунов. Нові ідеї, нові імена, нові амбіції. Яскраві виступи забезпечені, якщо ви володієте грою на музичних і шумових інструментах. Море планів, які обов’язково будуть реалізовані в цікаві проекти!

NonsoloАкустичне тріо «Nonsolo» – керівник Марк Супрунов. Яскраві композиції, світ популярної музики спільно з вокалістами студії «Ексклюзив» або іншими колективами захоплює і захоплює. Процес підготовки складний, але участь в концертах, оплески глядачів, серед яких викладачі рідного фармацевтичного, дають стимул створювати красиві проекти.

Культурний центр

Театр студентських мініатюр «Імідж» – керівник Влада Леонтьєва. Тут і «мозкові штурми», і генерація ідей, і експеримент, і відчуття власної причетності до подій в суспільному житті НФаУ і в студентському середовищі. Учасники колективу беруть участь в організації проведення конференцій, виставок, з’їздів, презентацій, зустрічі VIP-гостей, вручення квітів, цінних подарунків, дипломів і т.п. У програмі: уроки дефіле, уроки хореографії, стилістики, курс протокольного етикету, участь в показах мод і зачісок.

Культурний центрКВН – керівник Влада Леонтьєва. Ми намагаємося підтримати будь-який прояв таланту студентів сценічної майстерності, вокальних даних, вміння жартувати і писати жарти. На репетиціях кожен день відбувається експеримент, де методом проб і помилок створюються маленькі спектаклі, сценки, мініатюри, де цікаві люди знаходять точки дотику, спільні інтереси і способи самовираження.

«Арт-проект» – керівник Олена Москаленко. Уміння малювати, майструвати бутафорський реквізит, створювати декорації сцени, шити костюми з підручного матеріалу в нагоді в цьому колективі. Досвід роботи підказує, що фантазія молоді практично безмежна там, де присутня творча атмосфера.

Студія «Плюс» – керівник Роман Тихомиров. Хочеш привітати друзів, маму або викладача своєю піснею? Хочеш створити свій аудіо-альбом? Багато цікавого! Приходь і роби!

Заняття в колективах безкоштовні! Усі бажаючі зарядитися позитивною енергією і просто добре провести час можуть взяти участь в будь-якому заході.

Ви хочете бути в центрі яскравої студентського життя? Приєднуйся до нас!


Події:

 • створення привітального відеоролику Культурним центром та Студентським парламентом до Дня фармацевтичного працівника України (19 вересня 2020 р.)
 • створено відеоролик-привітання до Дня української писемності та мови (листопад 2020 р.)
 • Культурний центр та Студентський парламент НФаУ взяли участь у створенні відеопривітання здобувачів вищої освіти НФаУ з Міжнародним Днем студента (17 листопада 2020 р.)
 • Взяв участь у зйомці відеоролику – привітанні до 95 річчя АО «Фармак» – «Я і ФАРМАК»
 • Культурний центру, Студентський парламент НФаУ до зустріч ректора НФаУ професора А. А. Котвіцької зі студентами першого курсу фармацевтичного факультету, факультету медико-фармацевтичних технологій та факультету фармацевтичних технологій та менеджменту створили відеоролики: «100 днів у НФаУ», «Поради першокурсникам від старшокурсників».
  Також, напередодні святкування сторічного ювілею НФаУ було проведено опитування серед студентів І курсу, де поставили питання «Чому Ви обрали НФаУ?» та «Що очікуєте від навчання». Найбільш креативною відповіддю став вірш студентки першого курсу фармацевтичного факультету Юлії Масюри, на який  було створено відеокліп. (15 та 16 грудня 2020 року)
 • Створення відеоролику – привітання співробітників та студентів НФаУ з Новим роком та Різдвом 2021 (грудень 2020 року)
 • Онлайн привітання вихованців «Харківської спеціальної школа № 8» з Днем Святого Миколая та Новим Роком і Різдвом  (грудень 2020 року)


Матеріали за темою:

 

Print Friendly, PDF & Email