Культурний центр

Адреса: м. Харків, вул. Валентінівська, 4, культурний центр НФаУ

Тел.: 68-19-67

Запис в студію за телефоном: +380 97 516 04 43,  +380 66 724 24 50

 

Культурний центр Національного фармацевтичного університету – територія творчості, дружби, реалізації ідей і розкриття потенціалу студентів!

Культурний центр (КЦ) – це особливий стан життя. Це можливість творчо, яскраво, цікаво, насичено і з користю для університету прожити студентські роки. КЦ – це місце неформального спілкування студентів різних поколінь. Своєрідний творчий центр, в якому реалізуються художні здібності і таланти, знаходяться нові друзі, пізнаються радості і невдачі творчості.

Участь у студентському житті – це запорука успіху, визнання і розкриття власних талантів. У нас в культурному центрі знайдеться місце всім і кожному. Ми завжди раді допомогти вашому таланту знайти свого фаната!

Ми відкриті до співпраці! Ми раді будемо разом з вами створити будь-який новий творчий проект. Show must go on !!!

 

Очолює культурний центр з 1997 року Москаленко Олена Петрівна.

Вона нагороджена :

  • Почесною грамотою Міністерства охорони здоров’я України за активну громадянську позицію, професіоналізм, відданість справі;
  • Дипломант обласного конкурсу «Вища школа Харківщини – кращі імена»;
  • Неодноразово нагороджувалася Управлінням у справах молоді Дипломами за активну роботу в реалізації державної політики в галузі виховання молоді;
  • Грамотою Харківської обласної державної адміністрації за активну участь в обласному фестивалі «Жінка року»;
  • Почесним знаком «За досягнення в аматорському мистецтві» Федерації профспілок України.
  • Почесними грамотами НФаУ;
  • Присвоєно Почесне звання «Заслужений працівник Національного фармацевтичного університету».

Головне завдання КЦ – створення сприятливих умов для дозвілля, розвитку творчості, самореалізації, підвищення рівня культури і ефективне використання творчості студентів. Культурний центр займається організацією і проведенням культурно-масових заходів в НФаУ. Крім того, активно бере участь в волонтерському русі. Студенти з великим задоволенням відвідують підшефний інтернат № 8, вихованці якого, діти з особливими потребами, що  особливої ​​уважне ставлення, вони завжди чекають своїх друзів з НФаУ.

Для розвитку творчих здібностей студентів в культурному центрі працюють творчі студії, в які можна прийти студенту та викладачу в будь-який час навчального року і стати активним учасником колективів:

Ансамбль естрадного танцю «Paradise» – керівник Євгенія Калашник. В репертуарі колективу: сучасний танець, модерн, жартівливі і тематичні композиції. Пластичні та музичні, яскраві і красиві – такими бачать дівчат з «Paradise» на майданчиках міста і в рідному університеті. У 2006 р. колективу присвоєно почесне звання «Народний аматорський колектив профспілок України», яке успішно підтверджується кожні три роки.

 

Студія бального танцю «Non Stop» – балетмейстер-постановник Андрій Бондарєв, хореограф-репетитор Ольга Лісняк – вони майстри спорту міжнародного класу зі спортивно-бальних танців, танцюристи-професіонали. Колектив студії дарує свою творчість не тільки в стінах університету, а й представляють наш ВНЗ на міських, обласних та всеукраїнських конкурсах. Студія «NON STOP» – це запальна латина, яка не залишає ні краплі сумнівів, що ви повинні бути в цьому колективі, якщо любите танцювати красиво.

 

Ансамбль народної пісні «Гердан» – керівник Тетяна Шабалтас. Розвиток вокальних даних, вивчення нотної грамоти, пропаганда української народної пісні і національних традицій, концертна діяльність, а також представлення НФаУ на міжнародних конкурсах. Сьогодні без цього колективу не обходиться жоден захід. Колектив має багатий репертуар, де мають місце і українські пісні і фольк, і жартівливі, і стилізовані. Колектив успішно і плідно працює з танцюристами культурного центру.

 

Студія естрадної пісні «Ексклюзив» – керівник Світлана Ложнікова. Концерти, конкурси, фестивалі, спільні проекти з різними творчими колективами культурного центру. Іноді студенти з солістів об’едінються в яскраві вокальні проекти: тріо, квартети. Всі вони завойовують любов глядача. У 2008 р колективу студії естрадної пісні «Ексклюзив» присвоєно почесне звання «Народний аматорський колектив профспілок України», яке успішно підтверджується кожні три роки.

 

Кавер бенд «K-on» – керівник Марк Супрунов. Нові ідеї, нові імена, нові амбіції. Яскраві виступи забезпечені, якщо ви володієте грою на музичних і шумових інструментах. Море планів, які обов’язково будуть реалізовані в цікаві проекти!

 

NonsoloАкустичне тріо «Nonsolo» – керівник Марк Супрунов. Яскраві композиції, світ популярної музики спільно з вокалістами студії «Ексклюзив» або іншими колективами захоплює і захоплює. Процес підготовки складний, але участь в концертах, оплески глядачів, серед яких викладачі рідного фармацевтичного, дають стимул створювати красиві проекти.

 

Театр студентських мініатюр «Імідж» – керівник Влада Леонтьєва. Тут і «мозкові штурми», і генерація ідей, і експеримент, і відчуття власної причетності до подій в суспільному житті НФаУ і в студентському середовищі. Учасники колективу беруть участь в організації проведення конференцій, виставок, з’їздів, презентацій, зустрічі VIP-гостей, вручення квітів, цінних подарунків, дипломів і т.п. У програмі: уроки дефіле, уроки хореографії, стилістики, курс протокольного етикету, участь в показах мод і зачісок.

 

КВН – керівник Влада Леонтьєва. Ми намагаємося підтримати будь-який прояв таланту студентів сценічної майстерності, вокальних даних, вміння жартувати і писати жарти. На репетиціях кожен день відбувається експеримент, де методом проб і помилок створюються маленькі спектаклі, сценки, мініатюри, де цікаві люди знаходять точки дотику, спільні інтереси і способи самовираження.

 

«Арт-проект» – керівник Олена Москаленко. Уміння малювати, майструвати бутафорський реквізит, створювати декорації сцени, шити костюми з підручного матеріалу в нагоді в цьому колективі. Досвід роботи підказує, що фантазія молоді практично безмежна там, де присутня творча атмосфера.

 

Студія «Плюс» – керівник Роман Тихомиров. Хочеш привітати друзів, маму або викладача своєю піснею? Хочеш створити свій аудіо-альбом? Багато цікавого! Приходь і роби!

 

Заняття в колективах безкоштовні! Всі бажаючі зарядитися позитивною енергією і просто добре провести час можуть взяти участь в будь-якому заході.

Ви хочете бути в центрі яскравої студентського життя? Приєднуйся до нас!

 

 


Матеріали за темою: