Візити іноземних делегацій до НФаУ 

24 жовтня 2019 р. у НФаУ приймали делегацію Асоціації випускників харківських закладів вищої освіти з Марокко

До Харкова с дружнім візитом прибули громадяни Марокко, випускники 80 – 90-х років Національного фармацевтичного університету, Харківського національного університету будівництва та архітектури, Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут». Делегація Асоціації випускників харківських закладів вищої освіти – Association des laureats de Kharkiv (ALK), за словами її голови Дахмі Радуана (ХПІ, випуск 1991 р.), прибула для відновлення та налагодження партнерських стосунків.
У складі делегації до Альма-матер завітали марокканські фармацевти, які отримали освіту у тоді ще Харківському державному фармацевтичному інституті за освітньою програмою «Фармація» та успішно реалізували набуті знання на батьківщині. Серед випускників НФаУ були присутні:

 • Ез Зрхаіді Мохамед (випуск 1987 р., провідний дистриб’ютор фарм. засобів у Марокко);
 • Дуіхі Абдель Азіз (випуск 1987 р., фармацевт в м. Демнат);
 • Абду Фатіха(випуск 1992 р., фармацевт в м. Касабланка);
 • Аламі Шентуфі Мохаммед (випуск 1993 р., фармацевт в м. Касабланка);
 • Толбікс Турія (випуск 1995 р., фармацевт в м. Кенітра, в минулому президент фармацевтичного синдикату Кенітри);
 • Ель Хаттаб Ель Ібрагімі Абдаллах (випуск1995 р., фармацевт в м. Сеттат);
 • Анвар Хамід (випуск 1995 р. фармацевт в м. Улад Амран);
 • Ель Ідриссі Мохамед (випуск 2000 р., депутат Марракешської міської ради, Почесний Консул Марокко в Україні у 2015 р., Голова торгової палати України в Марокко).

24 квітня 2018 р. Національний фармацевтичний університет відвідала делегація з университету Maranatha University College, Гана.

Делегацію очолив ректор університету Maranatha University College Аббан Чарльз. Представники вищої освіти Гани прибули до Харкова з питань співробітництва, їх зацікавив досвід якісної підготовки фармацевтичних кадрів НФаУ. Під час зустрічі обговорювались питання продовження навчання випускників коледжу фармації університету Maranatha University College у НФаУ для отримання диплому магістру фармації.

Після офіційної зустрічі гості відвідали медико-біологічний корпус НФаУ та віварій.


22 березня 2018 р. у НФаУ відбулася зустріч з делегацією Посольства Республіки Ліван в Україні

До присутніх з вітальним словом звернулася ректор НФаУ, професор А.А. Котвіцька. Вона розповіла гостям історію становлення університету, про його сьогодення та досягнення, про умови навчання та життя іноземних студентів у НФаУ.

Сьогодні у Національному фармацевтичному університеті навчається 1662 іноземних студента з 43 країн, у тому числі молодь з Лівану. Підготовку фахівців для фармацевтичної галузі Лівану було розпочато у 1985 р. За останні роки диплом магістра фармації отримали 563 громадян Лівану.

Уході зустрічі пройшло обговорення питання розвитку співпраці з метою збільшення контингенту студентів НФаУ-громадян Лівану, хоча, як зазначив директор ПП «Зайнун», принаймні кожен третій фармацевт у Лівані – випускник НФаУ.

Надзвичайний і Повноважний Посол Лівану в Україні пан Алі Дахер зазначив на тому, що у НФаУ створено усі умови для отримання якісною освіти. Він висловив сподівання щодо вітання делегації НФаУ у Лівані найближчим часом.

Учасники зустрічі від Посольства Лівану в Україні:

 • пан Алі Дахер, Надзвичайний і Повноважний Посол Лівану в Україні;
 • пан Тоні Жемайель, помічник Посла;
 • пан Алі Хайдар, помічник Посла.
Print Friendly, PDF & Email