Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ у 2024 р.

ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ ДО МАГІСТРАТУРИ ТА АСПІРАНТУРИ!!

Для охочих вступати до магістратури та аспірантури у 2024 році необхідно скласти єдиний вступний іспит (ЄВІ) та єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ).

ЄВІ – форма вступного випробування для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра, яка поєднує тест загальної навчальної компетентності та тест з іноземної мови (англійської, німецької, французької або іспанської на вибір вступника). Необхідний для вступу на спеціальності, що не потребують результатів ЄФВВ.

ЄФВВ – форма вступного випробування для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра, яка передбачає оцінювання рівня підготовленості вступника з фаху при вступі на спеціальності галузі знань, зокрема, 07 «Управління та адміністрування».

Більше інформації про ЄВІ/ЄФВВ – за посиланням: (https://testportal.gov.ua/vstupni-do-magistratury-2023/)

Для конкурсного відбору в НАЦІОНАЛЬНОМУ ФАРМАЦЕВТИЧНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ планується зараховувати бали:

 

ЕТАПИ СЕСІЇ
Реєстрація з 07 по 29 травня 2024 р.
Повідомлення учасників про час і місце складання тестів до 17 червня 2024 р.
Проведення тестування (за графіком) з 24 червня по 15 липня 2024 р.
Оголошення результатів тестування (за графіком) до 20 липня 2024 р.

 

АЛГОРИТМ РЕЄСТРАЦІЇ НА ЄВІ/ЄФВВ

1. Сформуйте комплект реєстраційних документів (копії):

 • роздрукована і заповнена заява-анкета з інформацією (Перелік населених пунктів України, у яких буде проводитись ЄВІ/ЄФВВ у 2024 р.Перелік закордонних населених пунктів, у яких буде проводитись ЄВІ/ЄФВВ у 2024 р.), необхідною для оформлення екзаменаційного листка (ЗАЯВА АНКЕТА)
 • документ, що посвідчує особу;
 • облікова картка платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються отримувати реєстраційний номер облікової картки платника податків);
 • довідка, видана за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (для осіб, які завершують навчання в поточному році, персональні дані яких не вносяться до Єдиної державної бази з питань освіти);
 • документ про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання в минулих роках);
 • фотокартка для документів (кольорова або чорно-біла) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника;
 • медичний висновок за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі потреби створення особливих умов для складання ЄВІ/ЄФВВ).

2. За умови дистанційної реєстрації надішліть на електронну адресу приймальної комісії НФаУ – abitur@nuph.edu.ua – скановані копії або фотокопії реєстраційних документів та заповнену заяву-анкету, на яку накладено квалiфiкований електронний пiдпис (КЕП/ЕЦП) вступника.

Як отримати КЕП 

 

Увага!
У темі листа обов’язково зазначте
прізвище, ім’я, по батькові, а в тексті листа – прізвище, ім’я, по батькові та номер облікової картки платника податків (за наявності).

Перш ніж надіслати лист, обов’язково перевірте правильність даних, які зазначили у заяві-анкеті.

 1. Отримайте скановану копію екзаменаційного листка

Представник приймальної комісії перевірить наявність необхідних для реєстрації документів та правильність їх оформлення.

У разі успішної реєстрації вам буде надіслано скановану копію екзаменаційного листка на електронну адресу, зазначену в заяві-анкеті. Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься у приймальній комісії. Якщо в екзаменаційному листку ви виявите помилки, зверніться до приймальної комісії.

Оформлений екзаменаційний листок можна отримати особисто, звернувшись до приймальної комісії, або поштовим зв’язком, якщо ви зазначили про таку необхідність у заяві-анкеті.

Якщо ж під час перевірки документів буде установлено, що особа не має права брати участь у конкурсному відборі, то на електронну адресу, із якої надійшли документи, представник приймальної комісії надішле повідомлення про відмову в реєстрації із зазначенням причини відмови.

Для кожного учасника, який отримав екзаменаційний листок, на вебсайті Українського центру створюють інформаційну сторінку «Кабінет вступника» (https://zno.testportal.com.ua/master/login), доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.

 1. За даними екзаменаційного листка (номер та пін-код) кожен вступник самостійно активує інформаційну сторінку електронного кабінету учасника ЄВІ/ЄФВВ на сайті УЦЯО за посиланням https://zno.testportal.com.ua/master/login.
 2. До 17 червня 2024 року з кабінету учасника ЄВІ/ЄФВВ треба завантажити Запрошення на участь в ЄВІ/ЄФВВ.
 3. У день та час, вказані у Запрошенні з’явитись у пункт тестування (за адресою, (вказаною у Запрошенні)), маючи при собі документ, що посвідчує особу.
 4. До 20 липня отримати результати ЄВІ/ЄФВВ.

 

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

 • Інформація щодо пункту тестування буде зазначена в запрошенні-перепустці, яке розміщується на інформаційній сторінці «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ» не пізніше ніж за два тижні до дня проведення вступних випробувань.
 • Напередодні проведення основної сесії ЄВІ/ЄФВВ потрібно роздрукувати запрошення-перепустку з персонального кабінету.
 • У визначений час необхідно з’явитись до пункту тестування. При собі мати: екзаменаційний листок, запрошення-перепустку та документ, що посвідчує особу (той, що використовувався при реєстрації). Відсутність будь-якого з перелічених документів унеможливлює доступ до пункту тестування. Допуск вступників до пункту тестування розпочинається за 45 хвилин та припиняється за 10 хвилин до початку вступних випробувань. Вступники, які запізнилися, до пункту тестування не допускаються.
 • Вступник може внести зміни до реєстраційних даних, здійснивши перереєстрацію протягом часу, відведеного для реєстрації.
 • Для перереєстрації вступнику необхідно звернутися до приймальної комісії. У такому разі раніше виготовлений бланк екзаменаційного листка анулюється.
 • Якщо у процесі перереєстрації вступник бажає змінити персональні дані – він має надати документ(и), що підтверджують зміну персональних даних.
 • Якщо вступник через певні причини не зможе взяти участі у вступних випробуваннях – він повинен не пізніше ніж за три тижні до проведення основної сесії відповідного вступного випробування надіслати до відповідного регіонального центру раніше отриманий екзаменаційний листок і заяву про відмову від реєстрації.
 • Мінімальна кількість балів для вступу до: 
  • магістратури: ЄВІ/ЄФВВ – 100.
  • аспірантури: ЄВІ – іноземна мова –  130, тест загальних навчальних компетентностей (ТЗНК) – 100.

   

Print Friendly, PDF & Email