Відкриті конкурси

До уваги здобувачів освіти та НПП: інформація про актуальні можливості академічної мобільності, стажувань, дослідних проєктів та міжнародних програм, в яких Національний фармацевтичний університет бере участь у 2023 році


Проєкт для менеджерів вищої освіти THEA Ukraine X

 Конкурс адресований менеджерам вищої освіти, які працюють в українських університетах (наприклад, у міжнародних офісах, відділах якості тощо), які зацікавлені у просуванні свого навчального закладу, пропонуючи мультиплікаційні тренінги з інтернаціоналізації та менеджменту вищої освіти, реконструкції та відновлення українських університетів, роботи в переміщених і прифронтових університетах. Відібрані учасники будуть запрошені до Мюнстера, Німеччина, на семінар в кінці березня 2024 року, де відбудуться тренінги разом з німецькими та українськими експертами у сфері вищої освіти.

Детальна інформація: https://fh.ms/thea-x

Дедлайн для заявок: 15 листопада 2023 року


Літнє стажування у Словаччині

В рамках Національної стипендіальної програми для підтримки мобільності іноземних студентів, докторантів, викладачів закладів вищої освіти, дослідників і митців оголошено про новий прийом заявок на здобуття стипендій на навчання, дослідження, мистецьке та лекційне стажування у Словаччині протягом літнього семестру 2023/2024 навчального року.

Детальна інформація за посиланням: https://www.scholarships.sk/en/main/programme-terms-and-conditions/foreign-applicants

Дедлайн для заявок: 31 жовтня 2023 року


FULBRIGHT RESEARCH AND DEVELOPMENT PROGRAM
Офіс Фулбрайта в Україні продовжує свою діяльність і також розпочинає новий конкурсний цикл 2024-2025.

Запрошуємо ваших колег – викладачів, аспірантів, співробітників до участі у фулбрайтівській програмі для молодих дослідників та викладачів Fulbright Research and Development Program (FRDP).

Кінцевий термін подання заявок – 1 листопада 2023 року.
Проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев’яти місяців.
У конкурсі можуть брати участь особи віком до 45 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук; адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій.
Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни.

Запитання можна поставити, надіславши електронний лист на адресу:  ibarysh@iie.org;  office.ukraine@iie.org


Міжнародний конкурс «Future Designer International Innovation Design Awards & Science for SDGs Innovation Contest»  
Мета цього конкурсу – просувати інноваційні проєкти та пропозиції від талановитої молоді з усього світу. Основна увага приділяється підтримці та підвищенню обізнаності про важливість науки у досягненні Цілей сталого розвитку ООН (ЦСР) для розбудови більш справедливих та стійких суспільств. Цей проєкт є частиною зусиль ЮНЕСКО з розбудови потенціалу в галузі фундаментальних та інженерних наук.
Детальну інформацію про конкурс та умови подачі заявки можна отримати за посиланням: https://articles.unesco.org/en/articles/call-entries-future-designer-internationalinnovation-design-awards-iida-science-sdgs-innovation.
Також для отримання додаткової інформації можна звертатись до начальника відділу фундаментальних та інженерних наук, досліджень та інновацій Сектору ЮНЕСКО з природничих наук пані Амаль Касрі: a.kasry@unesco.org.

Програма GMAF (The Global MIT At-Risk Fellows) від Массачусетського технологічного інституту (США)

Програма GMAF розроблена для покращення освітнього та дослідницького досвіду викладачів і дослідників університетів через ознайомлення їх із методами та стратегіями кампусів Массачусетського технологічного інституту в їхніх галузях спеціальності. Ця пілотна програма для українських науковців, які зараз  працюють   або нещодавно працювали в українських університетах чи інститутах Академії наук України. Заявники можуть наразі проживати в Україні (з правом покинути країну) або проживати за межами країни після повномасштабного вторгнення в Україну в лютому 2022 року.

Массачусетський технологічний інститут покриває витрати, пов’язані зі стипендією GMAF, включаючи витрати на проїзд, візи та навчальні матеріали, на додаток до загальної стипендії. Місцеві університети чи інститути стипендіатів зобов’яжуться надати відпустку під час програми GMAF.


Строки перебування:
 лютий 2024 – травень 2024
Кількість стипендій: 5
Реченець: 27 вересня 2023
Деталі тут


Print Friendly, PDF & Email