Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.062

Здобувач ступеня: Матар Мазен Фаез

Тема дисертації: Дослідження антидіабетичної дії екстрактів мучниці звичайної (Arctostaphylos uva-ursi) з додаванням амінокислот

Галузь знань: 22 Охорона здоров’я

Спеціальність: 226 Фармація, промислова фармація

Кафедра, на якій виконано дисертацію: кафедра біологічної хімії  Національного фармацевтичного університету

Науковий керівник: доцент закладу вищої освіти кафедри біологічної хімії Національного фармацевтичного університету, кандидат біологічних наук, доцент Кравченко Ганна Борисівна

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.062 Національного фармацевтичного університету МОЗ України, утворена наказом Національного фармацевтичного університету від 05.07.2023 р. № 50-Адм. у складі:

Голова ради:

1. Цубанова Наталя Анатоліївна, професор закладу вищої освіти кафедри клінічної фармакології Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Рецензенти:

1. Деримедвідь Людмила Віталіївна, професор закладу вищої освіти кафедри фармакології та фармакотерапії Національного фармацевтичного університету, доктор медичних наук, професор.
  2. Рибак Вікторія Анатоліївна, професор закладу вищої освіти кафедри нормальної та патологічної фізіології Національного фармацевтичного університету, доктор біологічних наук, професор.

Опоненти:

1. Фіра Людмила Степанівна, завідувач кафедри фармації факультету післядипломної освіти Тернопільського національного медичного університету імені І. Я. Горбачевського, доктор біологічних наук, професор.
  2. Єрмоленко Тамара Іванівна, завідувач кафедри фармакології та медичної рецептури Харківського національного медичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Відео захисту з накладеною печаткою університету

Контакти – councils@nuph.edu.ua

Захист дисертаційної роботи

07.09.2023 р. о 13-00  онлайн