Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.084

Здобувач ступеня: Журенко Вікторія Віталіївна

Тема дисертації: Розробка методології впровадження системи екологічного менеджменту на вітчизняних фармацевтичних підприємствах

Галузь знань: 22 Охорона здоров’я

Спеціальність: 226 Фармація, промислова фармація

Кафедра, на якій виконано дисертацію: кафедра управління та економіки фармації Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації Національного фармацевтичного університету

Науковий керівник: професор закладу вищої освіти кафедри управління та економіки фармації Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор Лебединець Вячеслав Олександрович

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.084 Національного фармацевтичного університету МОЗ України, утворена наказом Національного фармацевтичного університету від 22.12.2023 р. № 116-Адм. у складі:

Голова ради:

1. Сагайдак-Нікітюк Ріта Василівна, професор закладу вищої освіти кафедри аптечної технології ліків Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Рецензенти:

1. Коваленко Світлана Миколаївна, професор закладу вищої освіти кафедри управління та забезпечення якості у фармації Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Братішко Юлія Сергіївна, професор закладу вищої освіти кафедри управління та забезпечення якості у фармації Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Опоненти:

1. Трохимчук Віктор Васильович, професор закладу вищої освіти кафедри фармації Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Гала Лілія Олексіївна, професор закладу вищої освіти кафедри організації та економіки фармації Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, доктор фармацевтичних наук, професор.

Відео захисту з накладеною печаткою університету

Контакти – councils@nuph.edu.ua

Захист дисертаційної роботи

22.02.2024 р. о 10-00  онлайн