01 грудня 2022 року година психолога «Як потурбуватися про психологічне здоров’я під час війни» для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 073 Менеджмент, освітньої програми «Управління охороною здоров’я та фармацевтичним бізнесом»
Усвідомити важливість та цінність психологічного здоров’я, зрозуміти його спектральність, дізнатися, як саме діяти в різних ситуаціях – це кроки, які кожен з нас може робити вже зараз!
З метою психологічної підтримки 01 грудня 2022 року відбулась зустріч практичного психолога вищої категорії, к.психол.наук Любов Пляки зі здобувачами другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 073 Менеджмент, освітньої програми «Управління охороною здоров’я та фармацевтичним бізнесом» на тему «Як потурбуватися про психологічне здоров’я під час війни».
В режимі живого обговорення здобувачі вищої освіти отримали відповіді на важливі для них питання щодо емоцій та їх впливу на здоров’я особистості, ознайомились з ефективною технікою заземлення «5, 4,3,2,1», порадами як подолати страх та паніку. Здобувачі вищої освіти визначили, що зустріч була цікавою і корисною.