01 грудня 2022 р. відбулася нарада кураторів академічних груп I-IV курсів

01 грудня 2022 р. відбулася нарада кураторів академічних груп I-IV курсів01 грудня 2022 року відбулася нарада кураторів академічних груп I-IV курсів, де обговорено контент позанавчальних заходів.

На зустрічі оголошено подяки кураторам-лідерам студентоцентричного простору:

• за підготовку «Фарм батла» до Міжнародного Дня студента;
    • за підготовку переможців I етапу мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка та конкурсу Петра Яцика.

«01 грудня 2022 р. відбулася нарада кураторів академічних груп I-IV курсівЗбройні сили України – еталон нації» Саме такий акцент зроблено у підготовці до 6 грудня – дня ЗСУ.  Учасники наради вшанували пам’ять загиблих членів університетської спільноти: студентки, викладачки, випускника.  У важкій війні Україна продовжує виборювати свою суверенність і незалежність. Університет пишається студентами та співробітниками, які стали до лав ЗСУ.

01 грудня 2022 р. відбулася нарада кураторів академічних груп I-IV курсівКрім того, важливою у сьогоденні є розпочата Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства». Було анонсовано подіі&заходи щодо кампанії.
На нараді презентовано інноваційний проєкт – Чародійна Школа науки «Pharmaceutical Hogwarts». Студентський парламент НФаУ запрошує студентів до участі у конкурсах відеоробіт та есе за  темою «Нефармацевтичні винаходи фармацевтів».

01 грудня 2022 р. відбулася нарада кураторів академічних груп I-IV курсівТрадиційним заходом в НФаУ є зустріч ректора проф. Алли Котвіцької з першокурсниками  «100 днів в університеті», підготовку до якого розпочали куратори зі студентством.
Під час наради Кураторам анонсовано заходи та напрями роботи на грудень 2022 року та січень 2023 року.
Крокуємо разом до ПЕРЕМОГИ!