05 листопада 2021 р. відбулася IX Міжнародна науково-практична internet-конференція  «Сучасні досягнення фармацевтичної технології»

05 листопада кафедрою технологій фармацевтичних препаратів НФаУ було проведено IX Міжнародну науково-практичну internet-конференцію «Сучасні досягнення фармацевтичної технології».

Конференція внесена до Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів і науково-практичних конференцій 2021 р. (посвідчення № 417 Українського інституту науково-технічної експертизи та інформації від 16 вересня 2020 р.).
Основні напрями роботи конференції:
1. Розробка, виробництво, реалізація та перспективи створення
лікарських засобів;
2. Біофармацевтичні аспекти створення лікарських засобів;
3. Стандартизація ліків, фармацевтичний та хіміко-технологічний аналіз;
4. Вивчення рослинної сировини та створення фітопрепаратів; сучасна технологія ліків та екстемпоральна рецептура; доклінічні дослідження нових лікарських засобів;
5. Організація та економіка в фармації, маркетинговий менеджмент та фармакоекономіка на етапах створення, реалізації та використання лікарських засобів;
6. Фармацевтична та медична біотехнологія, перспективні біологічно-активні речовини;
7. Удосконалення складу та технології екстемпоральних лікарських засобів;
8. Теорія та практика підготовки здобувачів вищої освіти за освітніми програмами «Фармація», «Технології фармацевтичних препаратів», «Біотехнологія», «Промислова біотехнологія» та «Фармацевтична біотехнологія» тощо.
Засідання пленарної секції проводилися у форматі Zoom- конференції.
У роботі конференції взяли участь представники України, Польщі, Казахстану, Узбекистану, Китаю.
Матеріали конференції включають тези та статті від учених, магістрантів, аспірантів, докторантів, співробітників фармацевтичних фірм, підприємств, викладачів фармацевтичних і медичних закладів вищої освіти, Національної академії наук України, Національного університету біоресурсів і природокористування України.
Доповіді були присвячені тематиці наукової роботи кафедри технологій фармацевтичних препаратів, включенню лікарських засобів у гелеві носії, використання наногелів у косметиці, створенню препаратів для ветеринарії, розробці лікарських препаратів у формі гелю для місцевого лікування алергічних захворювань шкіри, педагогічним підходам до підготовки фахівців фармації з урахуванням теорії поколінь та інші.
Гіперпосилання
Матеріали конференції в електронному збірнику та сертифікат учасника
будуть розміщені на сайті www.tfp.nuph.edu.ua
Print Friendly, PDF & Email