05 жовтня 2023 р. відбулася зустріч учасників Школи Студентського самоврядування з практичним психологом вищої категорії, кандидатом психологічних наук, доцентом  ПЛЯКОЮ Любов’ю Володимирівною

05 жовтня 2023 р. Відбулась зустріч учасників Школи Студентського самоврядування з практичним психологом вищої категорії, кандидатом психологічних наук, доцентом  ПЛЯКОЮ Любов’ю Володимирівною.

«Лідерство в команді в рамках школи студентського самоврядування» стало основною темою заходу.

Протягом тренінгу учасники отримали корисні навички в таких напрямах:

• Різниця між ЛІДЕРОМ та КЕРІВНИКОМ
  • Особисті якості, притаманні лідерам
  • Навички комунікації та роботи в команді
  • Як впевненно нести свої думки в маси та бути впливовим спікером в команді

Студенти мали змогу пройти тести на визначення рівня самооцінки та типу характеру, задати свої питання та отримати корисні поради він нашого спікера.

05 жовтня 2023 р. відбулася зустріч учасників Школи Студентського самоврядування з практичним психологом вищої категорії, кандидатом психологічних наук, доцентом  ПЛЯКОЮ Любов'ю Володимирівною