07 червня 2024 року відбулося нагородження переможців міського етапу Конкурсу «Молода людина року – 2024»

7 червня 2024 року відбулося нагородження переможців міського етапу Конкурсу «Молода людина року – 2024», за участі Харківського міського голови Ігоря Терехова.

Лауреатом у номінації «Студенти (курсанти) закладів вищої освіти» став ЧУФИЦЬКИЙ Єгор, студент 4 курсу, ОП «Клінічна фармація», голова Студентського самоврядування НФаУ.

Цього року конкурс проводився в 11-ти номінаціях: «Учні закладів загальної середньої освіти», «Учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти», «Студенти закладів фахової передвищої освіти», «Студенти (курсанти) закладів вищої освіти», «Наукова діяльність», «Культура та мистецтво», «Фізична культура та спорт», «Діяльність у невиробничій сфері», «Діяльність у галузі виробництва, підприємництва», «Громадська діяльність», «Волонтерська діяльність».

Мер привітав молодь та зазначив, що саме за нею – майбутнє Харкова. Вони дають імпульс і задають ритм нашому місту, небайдужі та перспективні, здатні досягати успіхів і працювати на благо України!

Віримо в обдаровану молодь та пишаємося досягненнями наших студентів!