07 листопада 2018 р. на базі НФаУ відбулося відкриття Всеукраїнського науково-практичного семінару «Упровадження здоров’язбережувальних технологій в освітній процес Нової української школи»

Метою заходу стала актуалізація проблеми збереження здоров’я та створення безпечного середовища в закладах загальної середньої освіти.

Питання  упровадження здоров’язбережувальних технологій в освітній процес обговорювали методисти з основ здоров’я та превентивного виховання обласних закладів післядипломної педагогічної освіти, спеціалісти органів управління у сфері освіти районних державних адміністрацій, міських рад, об’єднаних територіальних громад, педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти Харківської області.

У другій половині дня учасники семінару продовжили свою роботу у «Харківській академії неперервної освіти». Відвідали обласну тематичну відкриту виставку ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини 21 століття»за темою «Нова українська школа: формування культури здоров’я в рамках сталого розвитку». Працювали на різних локаціях в рамках науково-практичного блоку.

У програмі першого дня семінару ще нарада «Організаційно-методичні засади проведення заключного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» в номінації «Основи здоров’я» та  екскурсія до Логістичного центру видавництва «Ранок».

Другий день Всеукраїнського науково-практичного семінару «Упровадження здоров’язбережувальних технологій в освітній процес Нової української школи» проходитиме на базі Харківського. обласного центру планування сім’ї та репродукції людини та Харківського міжобласного спеціалізованого медико-генетичного центру-центру рідкісних (орфанних) захворювань.